Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelusra váltsak?

Milyen pelusra váltsak?

Figyelt kérdés
Egy éves a kislányom.Eddig a Libero4-es pelust használtam,meg voltam vele elégedve.De egyre többször előfordul,hogy kifolyik a pisi.Tegnap és ma is teljes ruha csere volt.Melyik pelus jó még?
2010. okt. 11. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Libero 5. Sokkal hamarabb váltottunk, mint a súlyhatár, uyganazért, amit írtál. Azóta egy darab baleset nem volt.
2010. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kislányom még csak 9kg.Ennyivel előbb válthatok?Nem lesz túl nagy a következő méret?
2010. okt. 11. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nagyobb méret kell neki. Egyébként mi pamperst használunk, meg vagyok vele elégedve.
2010. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hasonlóképpen hozzátok, én is ezt tapasztaltam. váltottunk volna libero 5-re, de az meg nagynak bizonyult (kb 9,5 kilós voltakkor, de ő vékonyka testelakatú, hosszú csajszi)

úgyhogy azzal is baleset volt.

kipróbáltam ezt-azt, de végül egyedül a huggies 4+ vált be addig, míg a libero 5-be belehízott (sajna a huggies nagyon drága nekünk, így csak muszájból használtuk átmenetileg).

2010. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is Liberót használtunk sokáig,aztán csak az akkori mintája miatt próbáltuk ki a fehér Pamperst.Aztán ennél maradtunk... Nincsenek balesetek,és szerintem sokkal vékonyabb is mint a Liberó.
2010. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a liberó nem bírta a kiképzést. Se a 4-es, se az 5-ös méret.

Pampers premium care (fehér) 5-öst használunk éjjelre, amikor 12 órán át rajta van a pelus, és sokat iszik a kisfiam, de azóta egyetlen baleset sem volt.

Most nappalra kipróbáltam a Müller saját márkás, BabyDream 4+ pelusát, és teljesen megfelel, gyakorlatilag ugyanúgy rugalmas két oldalt a tépőzár része, csak egy picit vastagabb maga a pelus, mint a pampers. De ez pont jó is, mert elég sokat tottyan a fenekére. :)

2010. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pampers. Nekünk bevállt.(10 hós)
2010. okt. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Azt hiszem a Liberoval több anyukának is gondja van....
2010. okt. 12. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!