Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai etetés/büfiztetés/vis...

Éjszakai etetés/büfiztetés/visszaaltatás (esetleges pelenkázás) kinél hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Egész jól alszik lassan egy hónapos babám, de amikor megetetem éjszaka bekakil, vagy annyira alszik hogy nem tud büfizni. Beleteszem az ágyába és nem tud nyugodt maradni (gondolom a szél miatt)... ti hogy csináljátok?
2023. jún. 12. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kakis pelenkát cserélem.

Pisis kibír 1 evést de amíg többször evett muszáj volt cserélni etetés előtt, aztán ha jóllakott nem kell kelteni emiatt.

Büfi. Ha bealszik is próbálom büfiztetni, ha nem sikerül 15-20 perc alatt akkor mehet az ágyába és ha bántja, kiveszem, büfizik is ilyenkor.

2023. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Eszik, büfi ha kell neki ennyi. Én éjszaka nem pelenkázok.

Persze ha kakilna akkor az is lenne. Én ilyenkor picit megszoktam tornáztatni (nem kaja után és éjszaka lehet hogy nem ezt próbálnám elsőként) vagy csak felvenni úgy hogy a kis lábikója fel van húzva. A feneke lyukját pedig meg szoktam picit masszírozni.

2023. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miert maszirozod a popsi lyukat ?az mire jo?
2023. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeség, de ha inger éri akkor könnyebben kijön a puki, ez eddig be is vált. Ha már nagyon kínlódik vele akkor szoktam. És így nem szokik rá pl a szélcsőre.

(Már amúgy nem kell neki szerencsére, de az elején jól jött)

2023. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Max akkor cseréltem éjszaka pelust, ha bekakilt de ez eleg ritka volt, evés után mindig felvettem böfizni,majd letettem az ágyába es aludt tovább, szeremcsére 2,5 hónapos kora óta nem kel éjjel max cumit rakok vissza
2023. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kakis pelust cseréltem, egyébként nem maceráltam feleslegesen. Ha belealudt a szopiba, nem keltettem büfi miatt, mert akkor tuti bukott, és felébredt
2023. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 ertem kar hogy nem hallottam rola hamarabb a lanyom hasfajos volt,lehet ez segitett volna neki

3

2023. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Peluscsere mindig a kaja előtt volt és az is csak akkor ha muszáj. Evés után a mellkasomra vettem függőlegesen, de nem veregettem max simogattam a hátát. Ha hallottam hogy evés közben nyelt nagyobbat, akkor beraktam finoman az ölembe úgy hagytam picit majd fel megint, és este semmi durvulás, csak finom lassu mozdulatok hogy fel ne keljen a kisoroszlán :)
2023. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!