Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányom megint...

14 hónapos kislányom megint felkel éjszaka.7 hós kora óta átalussza az éjszakát (kb20:30-6:30-ig), de most megint felébred éjszaka enni. Vajon miért?

Figyelt kérdés

Hasonló tapasztalat???


Ja,és ha felébred ennie is kell,különben nem alszik vissza.

Lehet kevés amit nappal eszik...

Légyszí írjatok tapasztalatokat,nektek mennyit eszik ilyen idős körüli babátok,és miket??


Köszönöm a segítséget.....!!


2010. okt. 12. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet növekedési ugrás van a szervezetében és többet igényel.A lányom 14 hós koráig 1 ! éjszakát aludt át.Ekkor szoktattam le az éjjeli cicizésröl.Ès utána 17 hós korától alszik át.

Van,hogy így is ébred ha pisilnie kell.Se baj,most a fiammal virrasztok.A drágám 7 hónapos és valamiért 2 hónapja 3x 4x ébred......

2010. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én 14 hónapos kislánykám is kel 2-4 alkalommal sajnos. Mondjuk sosem aludt jól. Szerintem ebben a korban még a fogzás is lehet a bűnös, meg az anyahiány :) Nem hiszem, hogy éhes, inkább csak megnyugszik a cumisüvegen (ugye azt kap?).
2010. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elfelejtettem megnyugtatásul, hohy a hasonló korú gyerekek közül akik az ismeretségemben vannak kb. 10-ből egy nem ébred fel........
2010. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem írom le mennyit eszik, mert sosem volt nagy evő, ezért nem lenne jó összehasonlítási alap.

Viszont az én lányom is szinte minden éjszaka kel (16 hós), mostmár beállt, hogy 1 óra körül és hajnal 5-kor. Direkt nem adok neki enni, mert ő is evett éjszaka 8 hós koráig. Nem akarom hogy újra visszaszokjon. Ezért nyüglődik kicsit, aztán elalszik. Egyébként szerintem nem éhes, csak fájhat a foga, vagy szeparációs szorongás.

2010. okt. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a válaszokat!


Igen lehet fogzás is van benne,de főleg anyahiány,van amikor muszáj felvennem,utána megnyugszik,és alszik tovább.

De van amikor magától visszaalszik,csak nyöszörög,meg kicsit sír.Most éjszaka is nyöszörgött aztán visszaaludt,de mi gondjuk lehet ilyenkor?.....hát azt,nem igazán tudhatjuk.....!!!

2010. okt. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!