Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sok teje lett és...

Akinek sok teje lett és vékony is maradt, mit tettetek érte?

Figyelt kérdés
Ez egy ideális dolog, de lehet hogy csak egy vágy?

2023. jún. 22. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ugyanugy ettem mindent,megis szoptatas alatt 70 kg-rol lefohytak 52-re
2023. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lefogytam.bocsi.elirtam
2023. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Mozogtam, figyeltem az étkezésre.

Tévhit, hogy terhesen, meg szoptatás mellett ne lehetne mozogni. Lehet, mértékkel.


Enni sem ettem összevissza mindent, nem álltam neki éjfélkor nutellás palacsintát enni minden éjszaka, mondván, hogy "azt kívánja a baba". Szoptatás alatt is figyeltem arra, hogy pl. fehérlisztet, cukrot ne egyek. Cserébe ettem gyümölcsöt, zöldséget, salátákat. Nem éheztettem magam, de pl. családi grillezéskor nem nagy adag sült krumplit ettem a hamburgerem mellett, hanem valamilyen salátát, esetleg édesburgonyát.


Nyilván 90 kg-ról nem most kell 50-re fogyni, de bőven formában lehet maradni szoptatás alatt is.

2023. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Jó géneket örökölem az anyámtól és nagyanyámtól.
2023. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem a szoptatás fogyasztott, de közben ettem rendesen. 10 kg-t fogytam 3 hónap alatt, azóta stagnàl.

Sokat mozgok is, sportolok és hordozom a babàt ha megyünk vhova.

2023. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
IR-es és pcos-es vagyok, folyamatosan diétáznom és sportolnom kell emiatt. 60kilóval lettem terhes, 68-al szültem. Fél éves volt amikor már 54kg voltam, azóta ennyi is maradtam. Terhesen és szoptatás alatt is beállított étrendem volt és mozogtam.
2023. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Én mindig vékony voltam, szülés előtt is 😄 Semmit nem változtattam, igazából örültem is volna, na rajtam marad az a plusz 5-6 kiló, amivel kijöttem a szülőszobáról, de villámgyorsan leapadt.
2023. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tettem, ugyan többet ettem de szetinrem a plusz kalória elment a tej előállítására... heti 2-3ora sport a nagyon max amit csinálok és az se túl intenzív, Szerintem inkább a geneken múlik és azon hogy annyi kalóriát vigyen be az ember amennyit fel is használ. Ezt abból látod hogy ha hízni kezdesz akkor sok a kalória és vissza kell venni.
2023. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Nem eszek agyba-főbe. A "jaj, muszáj 2 óránként ennem a szoptatás miatt, de amúgy nem is eszek sokat mégis hízok" nem az én mottóm. Annyit eszek/ettem mint máskor, legfeljebb 1-2 gyümölcsnyivel többet. Naponta összesen 2, maximum 3 alkalommal eleinte, amikor sokat szoptattam.
2023. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Genetika.

57 kilóval lettem terhes. 4 hónappal szülés után már 53 kiló voltam. Fagyó tele tejjel. Kis étkű voltam mindig is, most sem eszem többet, sőt ölbe babám van/volt így inkább kevesebbet.

Szerintem full genetika

11 hónapos a babám, még mindig fő tápláléka az anyatej.

2023. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!