Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint eszik, miert...

Igény szerint eszik, miert nem hizik??

Figyelt kérdés
11hetes a kisfiam,hasfajos volt es az elso 2honapban egy-egy kilot szedett fel,most meg mint aki egyhelyben megallt,max 10dekat ha felszedett, megvan a napi 5pisis pelusa es egy max 2kakis pelusa is, a pocakfajasa elmult,mar alig sirdogal,sokat gogicsel,vigyorog,tegnap hasrol hatra is fordult 2x egymás utan, ehseg jeleit nem mutatja,amint latom hogy kicsit nyugtalankodna cicire rakom es eszik de nem sokaig utana komfort szopizik majd bealtatja magat :( nagyon sokat mozog amikor ebren van, igazabol eleg nyugodtnak mondanam mostmar .. ha cicizes utan megnyomom a mellem akkor meg jon a tej,ha fejek akkor is..szoval van, vizes a tejem? De hat akkor csak ehes lenne es nyugtalan nem?? :(

#anyatej #vékony #Igeny szerint
2022. jan. 26. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a mozgással, elhasználja. Az én fiam 4 hótól állt le a hízással, de azt mondta a védőnő hízott eddig eleget.
2022. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hosszra mennyit nőtt most?

A mozgás is beindult, az is sokat számít.

2022. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2cm-t elozo ket honapban is annyikat nott.. most reggel megprobaltam azt hogy fejek,jott es azt probaltam odaadnk de nem kérte,gondolom akkor jol lakik es taplalo volt akkor neki
2022. jan. 27. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!