Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedése lenne a babámnak?

Székrekedése lenne a babámnak?

Figyelt kérdés

4 hetes a kislányom 100%-os anyatejes...

Sajnos hasfájós, így elkezdtünk szélcsőt használni de puki nem jön csak kaki de csak szélcsővel tud kakilni vagy ha a kis lábával nyomom a hasát...


Lehet hogy nem is fáj a hasa, hanem az fáj neki hogy nem tud kakálni....?


(Egy nagyon pici kaki van mindig a pellusba, de már nincs ugy mint az elején hogy sokszor ki is folyt annyi volt)


Arra gondoltam hogy talán ettem valamit ami megfogta a kis hasát...

Ha igen akkor mit kéne ennem hogy meginduljon a hasa?


Tejet/tejest nem ehetek mert allergiás ra!



2023. jún. 29. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes baba képes akár 1 hétig sem kakilni,mert mindent feldolgoz. Remélem kB semmi tejet nem fogyasztasz,tehát még tejsavót se stb. Nem szabad folyton szélcsövezni,mert akkor rászokik,hasfájós akit tornáztatni kell.
2023. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak így tud reagálni, mi a fenének ír kérdést?


Ne dugdoss semmit a gyerek fenekébe!!!


Az én Fiam hetente talán egyszer kakilt, amíg kizárólag anyatejes volt.

2023. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Használj baba pocak tea keveréket, újszülött kortól használható,görcsoldó,hasfájás ellen,megnyugtatja a hasát vagy esetleg még a Mecsek teát szokták használni,hatásos.

[link]

2023. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De egyébként még az is segít ha langyos vízben bele rakod kicsit sűrűbben,mert a langyos víz elzaítja az izmokat meg a beleket és elkezd pukizni meg a székletet is beindítja plusz itasd vele a teát amit linkeltem meg óvatosan maszírozd a hasát meg tornáztasd.
2023. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat akit megsértettem, stresszes voltam!

Köszönöm

dec. 19. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!