Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam minden...

17 hónapos kisfiam minden idegen embertől sír. Elmúlik?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetben?Pedig nagyon sokat van közösségben,mind felnőttek mind gyerekek között.
2011. aug. 25. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Közösségben jól érzi magát? Nem lehet, hogy még nem volt érett arra, hogy közösségbe vidd? Dolgozol?


Nálam ez volt a gond, én nem voltam érett arra, hogy elváljak anyukámtól 30 éve, de muszáj volt dolgoznia menni, így bölcsibe kerültem. Nagyon nehezen viseltem.

2011. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem dolgozom,egész nap vele vagyok.

Sokat van emberek között(családi étterembe)de úgy veszem észre h nem zavarja...csak ha valaki közvetlenül megszólítja...

2011. szept. 12. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit majd barátkozóbb lesz, biztos. Enyém leordított mindenkit, aki közeledett felé, most már csak a "sötét nézés" van, semmi mosoly a kedvességre. Szoktam mondani, hogy nem barátkozó gyerek. De a másik meg rátukmálja magát mindenkire, szóval az is eléggé fura, amikor a boltban odafordul valakihez, vagy az utcán leszólít valakit, hogy "nézd, milyen szép markolóm van" meg hasonlók.
2011. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém fél évesen csinálta ezt, de elmúlt ez az időszak, most barátkozik inkább az emberekkel, pl. ma egy nagy bevásárló központban azt vettem észre, hogy a vállam felett incselkedett, kukuccsozott egy hölggyel! (10 hónapos most) Úgyhogy szerintem elmúlik ez az időszaka!
2011. szept. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!