Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogja így bírni a bölcsit...

Hogy fogja így bírni a bölcsit? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel tanúként meg kellett jelennem a rendőrségen. Sajnos nem lehetett behozni a váróba, ezért apjával kint maradt. Majd utána elkezdett követni, apja behozta hozzám és 20 perc után még apjáért bőgött, kivittem apjához. Amíg lent vártak engem, ordított vagy 20 percen át utánam. Ilyen durván még sose viselkedett. Be nem hozhatta a folyosóra sem, mondván ez nem játszótér. Szeptemberben kezdené a bölcsit, de ilyen ordítás után kétlem, hogy bent tudom hagyni fél napra
2023. júl. 11. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

A bölcsi azért tök más, rengeteg új játék van, ott vannak a vele egykorúak, nagyon sok érdekesség van. Egy rendőrségi váróban mi köthetné le a gyerek figyelmét?

Nem lesz semmi baj, csak egyszerűen nem gyereknek való környezetben volt.

Amúgy is, kezdetben nem rögtön fél napot, csak pár órát mentek és folyamatosan szokatjátok.

2023. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A rendőrségi váró meg felnőttként is ijesztő lehet, csecsemőként meg pláne. Ennek semmi köze nem lesz a bolcsihez, az egy másik kérdés.
2023. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A bölcsi más lesz. Nálunk a kisebb januárban kezdte az ovit,még 3 éves sem volt és első nap egy órát volt csak bent, naponta növeltük az időt és 4. napon ebédelt bent, mert nem volt "gond" vele. Pedig ő akkor már másfél éve kísérgette naponta a nővérét oviba és többször volt ismerkedésen a csoportjában is.

Le fogják kötni a játékok és a sok újdonság.

2023. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Így van, a bölcsi teljesen más közeg. Beszoktatási időszak is lesz.
2023. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokott nélküled bármennyi időt is tölteni? Mennyi idős?
2023. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szeptemberben lesz 2 éves. Sajnos nem igazán, ráadásul nagyszülők sincsenek, hogy azokkal lett volna külön vagy ilyesmi.
2023. júl. 11. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő szituációnak semmi köze egymáshoz. Nem is értem miért találtál összefüggést. Azért jó lenne ha néha legalább apával ( ha már nagyszülő nincs) töltene időt, úgy hogy nem vagy ott.
2023. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!