Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházban nektek is azt...

A kórházban nektek is azt javasolták, hogy aludjon veletek egy ágyban a baba?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 21:32
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
72%
Nalunk nem lehetett, es itthon is az elso perctol kulon szobaban, a kisagyaban alszik, legzesfigyelovel, bebiorrel. En nem lennek nyugodt, ha vele kellene aludnom, nem tartom biztonsagosnak.
2023. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
77%

Aki azt írja, hogy ő azon biztos nem altatta volna maga mellett, az mit csinálna, ha a gyerek nem aludna a kiskocsiban meg a kiságyban, csak ordítana folyamatosan, nem lehetne elaltatni benne simogatással sem, és ha kézben elaludna, a kiskocsibaa/àgyba lerakva azonnal felkelne?


Mert itt kb. úgy csinálnak néhányan, mintha mindenki direkt tenné maga mellé a babát felelötlen szülőként, miközben az elaludna a kocsiba is :D

2023. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban vele aludtam (vagy inkább nem aludtam :D). Olyan pici volt és esetlen, nem volt szívem külön tenni a kiskocsiba. Főleg mert csak az ágy végében volt neki hely, messze volt, az ágy magas, én nem tudtam csak úgy ugrálni... Így volt kényelmes. Nem szólt érte senki.

Itthon a saját ágyában és szobájában próbáltuk altatni, de annyit járkáltam hozzá és annyiszor megébredt, amikor letettem, hogy feladtam, zombi voltam, kimerültem. Babaöbölben aludt mellettem 4 hónapos koráig. Ezt egyébként szoptatási tanácsadó is javasolta. Sokkal jobb lett a helyzet. Utána már simán aludt a saját szobájában/ágyában.

2023. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
79%

42 az egyutt alvas is ördögtől valo sokak szerint,mint sok mas dolog is.

Dehat mindenkinek mas jon be.en elfogadom,hogy valaki kulon szobaba,agyba rakja a gyereket.a masik oldalrol viszont en azt vettem eszre,hogy egyenesen lenezoen neznek ram amikor megmondom,hogy velem alszik a diam,es velem aludt a lanyom is

Mintha ezzel nagy bűnt kovetnék el.

2023. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Bp, dél pesti kórházban kifejezetten azt mondták nem szabad, a gurulós rácsos kocsiba kell visszatenni minden szoptatás után.
2023. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 Derjaderja ***** válasza:
100%

Úgy látom minden feltétel adott egy újabb 15 oldalas eredménytelen hitvitához 😃

Amikor nem válaszolnak eleget az emberek és leül az oldal akkor tuti jön kérdés arról, hogy: megbàntad-e a gyereket, gyűlölöd-e vele a vakációt, tápszerrel vagy együttalszol-e stb.

2023. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

A 30-as válaszoló vagyok, engem abszolút nem zavar, hogy ki alszik együtt a babájával, főleg hogy nincsenek tele a hírek álmukban agyonnyomott csecsemőkkel :)

Az csak egy dolog, hogy én nem tudtam úgy pihenni a kórházban, hogy mellettem volt az ágyban, de engem az zavar egyedül, hogy nem dönthettem el, ott kellett tartani és kész.

Otthon kiderült, hogy prímán aludt egyedül, tehát a kórházban is aludt volna (be is sárgult, szóval úgyis ébreszteni kellett az etetésekhez...), így feleslegesen csináltak belőlem zombit azzal, hogy nem hagytak pihenni úgy, ahogy nekem ott és akkor sikerült volna, így a szülés utáni két napról csak homályos emlékeim vannak... :(

2023. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
60%

"engem az zavar egyedül, hogy nem dönthettem el, ott kellett tartani és kész."


??


Miért, börtönben voltál?


Én a babával aludtam a kórházban is, és ha azt mondják, tegyem az ágyba, akkor is velem aludt volna. Készültem is rá, hogy szólni fognak (nem tették), de biztos nem más döntötte el, hol alszik a gyerekem.


Ne haragudj, de biztos nem dobták volna be melléd, ha a gurulós kocsiba teszed.

2023. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
A világomat nem tudtam, totál feszült is voltam, nem volt lelkierőm belemenni egy felesleges konfliktusba, mert igen rondán szólogattak oda annak, aki valamit nem úgy csinált, ahogy mondták... Ráadásul első baba, totál tapasztalatlan anyaként csinàltam, amit mondtak, mert az biztos úgy van jól, úgy kell... itthon lettem csak biztos benne, hogy feleslegesen szenvedtettek.
2023. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
En Norvegiaban szultem,itt javasoltak.Ott is aludt/alszik.
2023. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!