Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányás vagy bukás?

Hányás vagy bukás?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos babám tegnap este nagyobb mennyiséget bukott és na reggel is.

Eddig is néha visszajött neki, de akkor nem ekkora volt.

Mindkét alkalommal hason történt.


2023. júl. 14. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányásnál öklendezne, ha ezt nem tapasztalod, akkor bukás valószínűleg. Nekem így magyarázták.
2023. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vettem észre hogy öklendezne egyszerűen csak kijött neki.

Mondjuk függőleges helyzetben is volt egy alkalom. Azt el is felejtettem pedig ma reggel volt az is.

Az a baj hogy a napokban eleve kicsit nyügösebb és így nem tudom hogy emiatt vagy sem.

2023. júl. 14. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szopás/etetés után ne tedd hasra, mert akkor könnyebben bukik. 20-30 perc háton és utána lehet fordítani, legalábbis nálunk ez vált be.
2023. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Evés után egy 10-15 percig ne tedd hasra legalább. Én függőlegesben tartottam addig. Sose bukott. De lehet ez alkati kérdés is. Ha tápszeres, akkor lehet hogy sok neki az adag.
2023. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megpróbálom akkor így.

Az is jó ha cicin elalszik, akkor oldalt alszik, hogy utána büfizetetm? Vagy akkor már lényegtelen?

2023. júl. 14. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!