Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám eddig mindenféle...

A babám eddig mindenféle tápszertol hanyt amit eddig kiprobaltunk. Tegnap volt 7 hos és 1840-el szuletett ma 5530 gramm. Nem tul kicsi?

Figyelt kérdés

Amiket kihányt: Beba ha start, mildibé 1 , milupa laktozmentes, milupa pepti 1, milupa som.


Elég bukos és iszonyatosan nehezen eszik meg bármit. zöldségfélét abszolut nem csak amiben gyümi van. Kizárolag cumisüvegből! Van valaki hasonlo szituban? Tanácsokat kérnék!


2010. okt. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hozzátáplálàs megy? Eszik gyümölcsöt főzeléket?

Tejpèpet kap? Próbàldd azt adni reggel este tápszer helyett, attól jobban híznak a babàk, dèlelőtt délután gyümölcs, ebédre főzelék tápszerrel sűrítve.

Ezeket nem tudja kibukni!

Lányomból is mindig kijött a tápszer, addig ő is alig hízott! Mikor elkezdtük a fentieket adni, szèoen megindult a súlya, és nem jött ki belőle a kaja!

2010. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Az én babám is 1800 gr-mal született,de nem volt koraszülött.A tiéd gondolom igen.7 hós korában kb. 8 kiló volt.Szerintem kicsi,de ne hasonlítsd normál időre született babához.Ha amúgy egészséges,rendben a mozgásfejlődése,akkor minden ok.A múltkor voltunk koragondozáson,láttunk egy csepp vézna kislányt,de hihetetlen mennyire okos,ügyes volt,mozgásában is.

Mik az előzmények a tápszert illetően?Az én gyerekem is bukós volt,tudom ajánlani az AR-es tápszereket,ezek sűrűbbek jobban húzza a gyomrát.pl. Milupa Ar,mi ezt esszük.Receptre is felírják.Eddig anyatejes volt?

2010. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!