Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kislányom elutasítja a...

4 hós kislányom elutasítja a tápszert. Hogyan fogadtassam el vele? Tejérzékenyek vagyunk, így tejfehérje mentes tápszerünk van, de előtte kipróbáltunk vagy 4-et. Egyiket sem itta szívesen.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te is tejérzékeny vagy,akkor örökölte tőled. Ha nem akarja megenni a tápszert,akkor beszélj az orvossal,és ad tanácsot és másik tápszert.
2011. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik tápszert eszitek? Az én lányom Peptit evett anno, és egy időben nem itt ameg. Gyümölcslevet tettem neki bele az orvos tanácsára.
2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valószínű örökölte tőlem:( A gyümölcslevet mi egyáltalán nem szeretjük. Azt nem issza csak a vizet, meg a teát.
2011. febr. 11. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
SZia! Az én fiam 3 hónapos kora óta nem fogadja el a tápszert és a szopit sem! (allergia nálunk kizárva). Most 5 hónapos és odáig jutottunk, hogy a tápszert elkészítem, keverek bele gyümölcsöt és egy kis rizspelyhet. A lényeg, hogy pépes legyen. Ha kicsit folyós már nem kell neki. Én elkezdetem a gyümiket adni, mikor láttam , hogy mi a helyzet. Talán próbáld meg a gyümi leveket mégegyszer. Hátha elfogadja. Mondjuk fele-fele arányban vízzel hígítva. Vagy: egy időben, kb. 2-3 hétig a banán ízesítésű tápszert elfogadta. Lehet, hogy ízesített, fehérje mentes változat is létezik. Sok sikert, KITARTÁST!
2011. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbit!
2011. febr. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!