Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális? Esteleg probléma?

Ez normális? Esteleg probléma?

Figyelt kérdés
A fiam 7hónapos kb másfél hónapja mászik 1 hete már fel is állt az ágy szélébe kapaszkodva (a kúszás szakaszunk nem tartott túl sokáig kb 1-2hétig(, viszont önállóan ülni nem tud, ez esetleg probléma? A gyerekorvos,es a vedőnő szerint sem, de engem azért aggaszt. Keressek fel esetleg gyógytornászt?

2023. júl. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy probléma. Majd fog ülni nyugi. Nekem is 7 hónaposan állt fel a fiam. Én is aggódtam. Végül 9 hónaposan ült aztán 10 hónaposan el is indult
2023. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

10 hónapos koráig ráér ülni.


Viszont addig egyáltalán ne ültesd! Nem, kitámasztva, a combodon sem. Kispárnával sem. És másnak se hagyd!


Legyél türelmes.

2023. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 7 hónaposan kezdett felállni, aztán szépen lassan bútorok mellett lépegetni, de mászni meg ülni csak 10 hónaposan tanult meg, kb egyik napról a másikra. Azóta már 2 éves, semmi baja.
2023. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam is 7-8 hónaposan állt fel bútorok mellett, de csak 9 hónaposan ült ki mászásból. Annyi, hogy későn indult el (18 hónaposan, tehát még végül is pont időben), de ennek semmi köze hozzá.
2023. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én elvittem mert nálunk kúszás szabálytalan volt utána felállt, mászni nem akart.

A vizsgálaton már szabályosan kúszott, és mászott is kicsit...

Ott is megnyugtattak hogy csak idő kellett neki.

2023. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ülés szerintem menni fog szépen magától, a kúszás/mászás kimaradásra szokták mondani, hogy lehet problémás (saját tapasztalatom is ezt támasztja alá sajnos...), de nálatok ezzel nincs gond.

Nyugodj meg, egyszer csak rájön, hogy hogy kell, aztán mást se fog csinálni, csak üldögélni! :)

2023. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!