Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hetes terhes vagyok.egyszer...

Koskaivivi kérdése:

22 hetes terhes vagyok.egyszer mondtak lanyt es egyszer talan kisfiut osszerakja a labait nagyon szegyenlos van mar egy kisfiam nala a 12 hetnel kiderult mar h kisfiu nala savanyu ubi citrom hus hussal!?

Figyelt kérdés
most edesseg cukros uditok hus eggyaltalan nem . sot. egyenesen rosszul vagyok tole. etvagytalansag. talan lehet a kislanyban remenykedni?

#22 hetes #kislany vagy kisfiu
2023. júl. 18. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút nem jelent semmi mit kivansz, mit nem, mind 3 terhessegem totál más volt és mind fiú. Az edesseget mindegyiknél kívantam, hús undorom is volt, és rosszul voltam.
2023. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Lányra édeset mondanak fiúra savanyút,nálam bejött 2x is fiú lett
2023. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, ez egy hülyeség, de hogy ezen múlik. Én mindkettőnél az éfeset faltam, és mindkettő fiú.
2023. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reménykedni lehet, csak ne éld bele nagyon magad...
2023. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Végig a terhességem alatt undorodtam a cukortól. Lányom lett.

(Amúgy minden fiús vonáa megvolt. Szép volt a bőröm,végig fogytam, csúcsos volt a hasam, 1x sem hánytam vagy émelyegtem).


És lányom lett.

2023. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem kívánom se a sósat se az édeset. Most akkor?😂😂😂

Kislányom lesz egyébkènt

2023. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindket gyerekemmel fel tudtam volna falni az egész csokiallomanyt a boltban,plusz mindkettovel hanytam ha megereztem a sült hús,pörkölt illatát

Egyik gyerekem lany lett a masik fiu...

2023. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!