Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22 hetes vagyok. Idáig 5 kg...

22 hetes vagyok. Idáig 5 kg volt a hízás. Nem kevés az? Azt, hogy lehet kiszámolni, hogy a magzat hány gramm? A papírra nincs rá írva csak a doki azt mondta rendben minden.

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kevés!
2014. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
nem kevés, én az egész terhesség alatt hiztam 4 kg-ot. ha terhesség végére 5 kg-ot hizol az is rendben van, ha 25 kg-ot az is. ez annyira egyénfüggö :)
2014. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés, én mínusz kilóval mentem szülni, normál keretbe meg befér a Te 5kg-od, ne aggódj! :)
2014. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 kilóval voltam nehezebb a 41. héten a 8. héthez képest( kiskönyvbeli adat), egyáltalán nem KELL elhíznod!
2014. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés :) Én az elsővel 8, a másodikkal 9 kilót híztam összesen! Mindkettő terhességemet 53 kilóval kezdtem.
2014. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én a 39. héten szültem, addigra híztam összessen hét kilót, pedig 4 kg volt a lányom.
2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Sőt! Azt kell, h mondjam, inkább figyelj oda...nyilván nem koplalásal, de nem kell " kettő helyett" enni abban a hiszemben, h jaj, nem hízik a magzatka. De, hízik. Rám a 22. hétig 1,5 kiló jött, örültem is, mert alapból egyébként hízékony vagyok. A végére csak felugrott 17 kilóka...dehát ez van, nyilván ilyenkor az ember számol ennek a lehetőségével, szülni készülünk, nem bikinibemutatóra, nade amit mondani akarok,az az, h tényleg mindenkinél más a hízás mértéke, egy ponton túl nem is befolyásolható, de valamennyire azért igen.
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés.Ráadásul most jön a java.Én a 3. babával híztam a legkevesebbet,összesen 7.5 kilót.Az első 2-vel 9 kilót.
2014. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!