Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vásároltok a vaterán vagy...

Ha vásároltok a vaterán vagy tesz-veszen, mindig előre utáljátok a pénzt? Nem volt még ezzel probléma?

Figyelt kérdés
Vásároltam a babámnak egy játékot,én elutalnám előre szívesen,de a férjem nem akarja,csak utánvétellel,mert nem bízik abban hogy megjön az áru.Mivel ebben még kezdő vagyok,igy nem tudom mi a tapasztalat.Amikor eladtuk a fp hintát azt utánvétellel vették meg,viszont az sok pénz volt,igy érthető,ez amit most vettem 3-4 ezer ft.Ti elutalnátok?
2010. okt. 14. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni az eladó értékeléseit. Ha mindenki azt írta, hogy megbízható partner, akkor nyugodtan!
2010. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen,igy van.vagy egy személyes átvételt ha lehetséges.először én is idegenkedtem ettől,de aztán megszoktam.persze csalók mindig vannak és lesznek is,de ez azért az értékelésein látszik,ha 20 jó,és rendes adásvétele volt,nem hiszem hogy pont téged vág át,hogy nem adja fel a terméket.
2010. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Néztem az értékeléseket,elég sok van és mind jó!Én hajlok nagyon az utalás felé,majd meggyőzöm Apát:-))
2010. okt. 14. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok sok eladáson-vételen vagyok túl, én is mindig előre utalok (mondjuk nekem is max.5 ezer ft os érték volt amit vásároltam ott) megnézem az értékeléseket előtte.

Nekem is előre utalnak, csak utána küldöm.

Lekopogom, sose volt semmi probléma ezzel!!! Azzal már inkább hogy kinek mi az alig használt kategória, és mennyire szép valójában a termék, mert sokan lapítanak erről...na de ez benne a rizikó sajna:)

Szia!!

2010. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vatera tesz vesz e-bay külföldön angliából is minden egyes esetben megkaptam az árut pedig volt ami több mint 40.000 forint volt. az eladónak sem érdeke hogy ne küldje esetleg a negativval lehuzzák vagy nem vásáolsz tőle többet azon többet bukik mint hogy ül a pénzen és küldi el a cuccot. Sok esetben előfordul hogy a pénzt vissza is utalják mert az áru már nincs meg vagy meg volt hirdetve de elfogyott.
2010. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utánvétel mire lenne garancia, kockázat neked és az eladónak is...ha meg át akar verni, akkor becsomagolja neked a féltéglát az áru helyett ;)
2010. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én magam is vaterázok, tesz-veszelek, eladóként, és vevőként is van tapasztalatom. Semmi garancia nincs rá, hogy utánvéttel nem-e féltéglát találsz a csomagban otthon, mikor kibontod.... de az előttem szólókhoz hasonlóan én is azt javaslom, nézd meg az eladó értékeléseit, és bízz meg benne ha úgy látod, mások is bíztak. Én nemrég egy FP. rezgőszéket vettem, 13 ezerért, nem is gondoltam utánvétre, simán elutaltam az árát. És az utánvéttel kapcsolatosan még hozzátenném, hogy nem mindenki vállalja elküldeni így. Mondjuk én sem küldeném el. Miért? Mert ha a kedves vevő mégsem óhajtja átvenni (ehhez joga van) akkor a posta nekem ugyanannyiért fogja visszahozni, amennyiért feladtam. Tehát kétszer fizetném a postát, vagy veszni hagynám az árut...szóval az eladónak sem igazán kockázatmentes.

2010. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig előre szoktam utalni, és még mindig megkaptam a csomagot. Tényleg az a lényeg hogy nézd meg az értékeléseket, hogy megbíztható-e. Az utánvéttel többe kerül a dolog.
2010. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendeltem már 20.000ftos hintát, babakocsit, autósülést is. Mind nagyon drága, de sértetlenül megjött. Először én is ódzkodtam, de belejöttem, most már le se lehet állítani. :))
2010. okt. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-))
2010. okt. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!