Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinalok rosszul pelenkaza...

Mit csinalok rosszul pelenkazaskor?

Figyelt kérdés

Libero touch 2-essel probalkozunk a 4,5 kilos babamnal, egyedul azzal a pelussal nem volt meg baleset. Most azonban megis volt, a combnal kifolyt a tartalom, mint ahogy a tobbi, mas markaju pelusnal is mar nehanyszor. Valoszinuleg en csinalok valamit rosszul, es nem a sokfele pelus lesz a ludas. Mi lehet a baj? Igyekszem a leheto legfeljebb tenni, a legpasszosabbra megragasztani, megis megtortenik. Koszonom ha segitesz!

(kerlek, ha csak megalazni szeretnel, azt ne velem tedd, nem adtam ra okot, koszonom!)


2023. júl. 20. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány baba?
2023. júl. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A combnál kihúzod a rugalmas gumirozást? Az a kis hullámos anyag ami a pelenka lábrészét végigkíséri.
2023. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisfiam van, mi is ezt a pelenkát használtuk kezdetektől, csak növekvő méretben.

Nekünk nem a combjànál, hanem a hátán folyt ki, mikor baleset volt. Úgy emlèkszem, hogy ez olyankor volt jellemző, mikor masszíroznom kellett a kis hátát, amihez visszahajtottam kicsit a pelus gumis részét, amit néha véletlenül utána úgy is felejtettem persze... 😊

Lehet alkatfüggő is, mert a kisfiam kezdetektől (kb. 1 hónapos korától) elég husis volt, kis hurkás combokkal, nálunk inkább az volt a baj, hogy néha megszorította a combját a gumírozás, ezért alapból sokáig igazgattam mindig azt a részt...

Nálatok nincs soha egy picit sem begyűrődve a fodor a combjánál vagy ilyesmi? Inkàbb vékony vagy vastag a babád combja? Elég szűk azon a részen? Mert végülis 4,5 kg az 1 méretbe (3-5 kg) is belefér még...

2023. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt tegnap ilyen baleset.. :D

Fogzás miatt amúgy is lazább a produktum, és az egyik comb részénél elfelejtettem megigazítani a gumit, meg kihúzni a fodros részt, így persze utat tört.. Előfordul.

Szerintem nálad is ez lesz a baj.

2023. júl. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
A combjanal elol es hatul is ki kell huzgalni a pelenka szelet. :)
2023. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lassan meretet kene valtani. Ez a pelus szerintem sokkal kisebb, mint mas markaktol a 2-es, keskenyebb is, mi is hasznaltuk es amig pl a pampers premium care-bol sokaig jo volt a 2-es, szinte majdnem 6 kiloig, ezt mar olyan 4,5 kilo korul le kellett valtanunk, nem volt jo, hiaba 6 kilo van rairva.


Nem biztos, hogy te csinalsz valamit rosszul, en is iszonyat mennyisegu bontott pelenkat ajandekoztam mar el, csak vettem oket feleslegesen, mire sokszor megtalaltam, hogy mi az, ami jo.


Most pl eppen csak a dm-es pelus jott be, se a pampers, libero, lidl, tesco, egyik se jo jelenleg, mindbol kifolyik a pisi 😅


Hat ez ilyen, kiserletezos. Es ha egy adott marka adott merete jo, azt hiszed, hogy megtalaltad a tutit, lehet, hogy ugyanazon marka kovetkezo merete mar szinten nem fog bejonni. 😅

2023. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Touch 3-at, lehet kell már a nagyobb méret.
2023. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!