Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerdán lesz 4 hetes a babám,...

Szerdán lesz 4 hetes a babám, és a köldökcsonk még nem esett le. Alkohollal kezelem neki minden pelenkázásnál. Mit csinálok rosszul? Mikor fog már leesni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hintőporozod is?ne aggódj, nekünk is később esett le.a lényeg, hogy megfelelően tisztítsd és fertőtlenítsd és nagyon gondosan óvd a nedvességtől.
2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
semmit. az én fiamnak is nagyon erős volt a köldökcsonkja, 5 hetes elmúlt mikor leesett. ne aggódj, kezelgesd szépen, és le fog pottyanni, amikor kell:-) utána is kezeld még a helyét óvatosan, védőnő ugyis biztos mondani fogja majd!
2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisbabámnak 5 hetesen esett le a köldökcsonkja. Én is aggódtam,hogy miért nem esik le, mikor már a könyv szerint elkellett volna tűnnie. Nem minden baba olvassa a szakkönyvet:))
2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj! Mindenkinél máskor,nekünk 2 hetesen jött le,de barátnöméknél már a korházban le jött.Ha nagyon aggódsz kérdezd meg az orvost.
2009. jún. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokszor alkoholozod az nem jo inkább hagy és hintöporozd de csak néha az alkoholtol az én fiamnak már vérzet is nem jo ha állandoan kenegetjük hagyd leszáradni és inkább emeld meg egy kicsit ahol feljön és ott kend be egy kicsit alkoholal és hintöporral de csak keveset:)
2009. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pont így volt,aztán elkezdtük kevésbé alkoholozni (úgy értem, hogy ne kerüljön oda túl sok alkohol), és több hintőpórt szórni rá,és alá is, és így onnantól számítva hogy ezt elkezdtük 2. napon leesett.
2009. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már 2 hetesen leesett. Nem használtunk alkoholt, csak hintőport és azt is úgy, hogy jól széthúzogattuk a köldökét, hogy a csonk alá is menjen belőle. Először én is úgy csináltam, hogy csak a tetejét szórtam be, de így pangott alatt a váladék és akkor jött a védőnő és mutatta meg, hogy szépen szét kell húzogatni és erre 2 nap múlva leesett. Azóta meg teljesen begyógyult, már víz is érheti.
2009. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!