Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul a pelenká...

Mit csinálok rosszul a pelenkázásnál?

Figyelt kérdés

11 hós a kisfiam, az utóbbi időben már többször előfordult, hogy éjjel melléfolyt a pisi és át kellett öltöztetni hajnal 3-kor. Pampers 4-es pelusa van, nem rég váltottunk 3-asról. A 3-as már rövid volt a derekánál, de annál egyszer sem volt ilyen gond. Kb. 1 csomag pelust elhasználtunk a 4-esből és annál sem. Mindent ugyan úgy csinálok, szóval nem értem. 8600g a babám, nem túl vastag, talán még sem passzol a pelus "szabása".

Mi lehet a gond?


2011. jan. 9. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a DM pelusát, nálunk attól soha semmilyen baleset nem történt! Magasabb az ülepe és többet beszív mint a Pampers.

A fütyijét gondolom megigazítod, hogy ne oldalra álljon neki. Mert akkor szokott mellécsorogni, ha oldalra áll:)

Elég szorosra zárod a tépőzárat rajta?

2011. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég magas ennek a dereka, szerintem azzal nincs gond. Összeillesztem a tépőzárat, ahogy írtam nem túl vaskos a kisfiam.
2011. jan. 9. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem te csinálod rosszul, valószínűleg nem jó a fazonja vagy a mérete a babád számára, lehet hogy változott az alakja a napokban vagy másképp mocorog éjszaka. Próbálj ki más márkákat.
2011. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk rengeteg pelenkamárkánál volt,hogy egy bizonyos méret jó volt belőle,de egy másik már nem,ilyen volt a Tescos,a Babylove,Háppy,stb.Szerintem próbálkozzatok más fajtával,ne Pamperssel.Vszínűleg ahogy nőtt a babád,anatómiai okokból nem felel meg többet ennek a márkának a szabása.
2011. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiam 83cm 9kg és 5ös Liberó vált be. A többiből kifolyt a pisi.
2011. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem te csinálod rosszul,hanem szerintem a méret nem jó,mi is igy jártunk a pamperssel,én is a 3asról átváltottam neki a 4esre,h már a 3asnak rövidebb a dereka,de mindig baelesetk voltak vele sajnos,már én is el voltam keseredve,mikro nagy szerencsénkre mentünk a tanácsadásra,és ott a doki nénink megjegyezte,h elég lenne még a kisfiamnak szerinte a kisebb pelus is,mondtam neki,h igen de nem olyan magas a dereka már a 3asnak,és ö azt mondta nekem,h nem is az számit,h meddig ér fel a dereka,hanem,h nimcs vele baleset,és a combocskáját nem szoritja,ugyh ez volt a nagy szerencsénk,megfogadtam a tanácsát,még tanácsadás után vettem is neki egy csomaggal,és vissszatértünk rá,akkor volt a babám 8700gramm,mikor visszatértünk rá,most 9100gramm,de még mindig ezt hazsnáljuk,mert kényelmes neki,nem szoritja a combját,és végre ujra nincs balesetünk sem vele.

Mi a pampersböl az active baby hasznájuk.

2011. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja,és azt lehagytam,h azért folyt ki nekünk is a pisi,mert tul bö volt a gumirozása a babám combjánál.

Na meg nemtudom,h észre vetted-e,de megváltozott a pampesr active baby pelus,más a mintája,meg kicsit lazább a combgumirozása is,ezt ugy vettem észre a multkor,h mikro vettem egy csomag pelsut,mert itthon már csak pár darab volt és hazajöttem kibontottam,akkor láttam,h más a mintája,egymáshoz tettem és picit magasabb a dereka is,ugy kb. 1cm-rel,meg a combgumirozása lazább kicsit.Én olyat vettem ami 2010.10.ben gyártottak és ez már az uj fajta volt és természetesen a 3as méret.

2011. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyre többen írják, hogy a Pampersből kifolyik a pisi, kaka. (3-as 4-es méret)

Próbáljátok meg a Liberot, mi kezdetektől ezt használjuk, soha nem volt gond.

2011. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Régebben próbáltuk a Liberót, de nekem az olyan keménynek tűnt.

Érdekes csak éjjel van ez a gond. Biztos a fészkelődései miatt. Hát most még elég sok pelus van, most vettünk 2 csomaggal, nem is tudom mi legyen.

2011. jan. 10. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
A 4es és 5ös Liberó nem kemény.
2011. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!