Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megdicsérik a kisbabámat...

Ha megdicsérik a kisbabámat illik megköszönni? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam helyzettől függ. Ha nekem mondják hogy milyen szép, ügyes a babád azt megköszönöm, de ha neki beszélnek és neki mondják rá nézve, egyértelműen, akkor nem szólok közbe, nem köszönöm meg.
2010. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Nálunk úgy van, hogy fiú létére rögtön a száját (rajzolni sem lehetne szebbet) és a szemét (milyen szép kék) dicséri mindenki. Én mindig megköszönöm, és természetesen dagad a mellem rendesen. :)
2010. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányomnak mindig mondják a nénik az utcán, "hogy te milyen kis aranyos kislány vagy" :) Én azt szoktam rá válaszolni, hogy köszönjük szépen, és utána szólok a kislányomnak, hogy integessen a néninek, és elköszönünk tőle barátságosan.
2010. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is megköszönöm, ha a fiamat dicsérik:)
2010. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez az integess a néninek nagyon aranyos :-) a lányom még csak 10 hós lesz, így ilyeneket nem tud még. vagyis próbálkozik, de kezdetlegesen :D
2010. okt. 14. 14:28
 6/11 A kérdező kommentje:
és hogy köszönitek meg, egyesszámban - köszönöm, vagy többeszámban - köszönjük?
2010. okt. 14. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem dicsérik akkor azt mondom, hogy köszönöm, ha a gyerekhez beszélnek akkor pedig köszönjük.
2010. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. okt. 14. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:

persze, meg szoktam köszönni :) ha a babámmal társalog, akkor nem szólok bele, de mikor elköszönünk akkor mondom, hogy köszönjük a dicséreteket... :)


(babám 10 hónapos, tud pá-pázni 1 hónapja, mondogasd neki és mutasd hogy kell, biztos gyorsan megtanulja, most nagyon fogékonyak az ilyenekre :) )

2010. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
persze, ha a babámnak mondja /nagyobb baba esetén/, akkor is, hogy lássa, hallja miről van szó, hogy illik.
2010. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!