Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves kismamák, anyukák,...

Kedves kismamák, anyukák, nehéz a válaszokat megköszönni?

Figyelt kérdés
Bevallom, engem bánt, hogy van egy segítségkérő kérdés, amire több-kevesen válaszolnak, esetleg utána is néznek, hogy segíteni tudjanak, a kérdező meg szépen bezsebeli a válaszokat, és eltűnik. Persze nem mindenkire vonatkozik, akire nem, az ne vegye magára. Nem azt mondom, hogy minden válasz után írja oda hogy köszi-köszi, mert én sem ülök itt egésznap, de egy nap egyszer-kétszer biztos benéz mindenki, aki kérdést tett fel.
2009. jún. 22. 07:30
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek veled.Én is többször tapasztaltam ilyet.Szerintem ez műveltség és udvariasság kérdése.
2009. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerű kérdésnél, hogy pl milyen pelenkát javasolnak, csak végig szoktam pontozni a hasznosakat. Ha kicsit kreativabbak a válaszok, akkor meg is szoktam köszönni :) az a tapasztalatom, hogy ha egyszer megköszönöm, utána nehezebben jön a többi válasz, mintha a téma le lenne zárva, ezért pár napot rá szoktam hagyni néha.
2009. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már azt hittem, hogy csak engem bosszant. Én meg pontozni nem nagyon szoktam, mindig elfelejtem, és nekem jobban esik, ha megköszönik, mintha pontoznak. Köszönöm mindkét választ!
2009. jún. 22. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor nem vagyunk egyformák, mert nekem meg az esik rosszul, mikor egyetlen válaszoló vagyok, adok egy korrekt, tényszerű választ, aztán még pontozni se képes a kérdező...
2009. jún. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pontozok is, és válaszolok is.
2009. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar, hogy a kérdés lefutása után se egy köszönöm, se egy két szavas komment nem jár a kérdező részéről. Nem kell hálálkodni, de amikor én kérdezek, akkor már a kérdés alatti kommentbe odaírom, hogy előre köszönöm a válaszokat, majd néhány válasz után nyomok egy köszönömöt, esetleg röviden hozzászólok.

A hétvégén volt két ilyen kérdés is, amelyeket épp elkaptam, tudtam is a pontos választ, amit öt percen belül megkapott a kérdező. Más már nem is válaszolt rá, mert már nem volt mit.

Az egyiknél annyi visszaszólás sem jött, hogy "bújjseggembe", pedig a kérdés eléggé égető és könyörgő, siettető volt, tekintve, hogy durva aranyérrel kapcsolatban kért segítséget, a másik kérdésnél pedig az első válaszom után még továbbkérdezett, amire szintén pár percen belül reagáltam, szintén precízen. Kizárt dolognak tartom, hogy nem olvasta el egyből az újabb válaszomat. Fogadni merek, hogyha lett volna további kérdése hozzám, akkor bírt volna írni kommentet, de egy rövid "Köszönöm" már nem ért egy neki egy kattintást.

De szerencsére többen köszönik meg, mint nem.


Tény és való, hogy nem erről szól a honlap, nem kell megköszönni. De ilyen erővel a pénztárosnak sem kell köszönni, odavágtathatnánk úgy is, hogy csak odamegyek, rá sem nézek, pakolok, fizetek és eltűnök, de sokkal jobban esik a léleknek, ha nyomunk egy rövid köszönést, nem?

2009. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom miért lett lepontozva, aki egyetért, ezért nem szeretem a pontozást. Szerintem, ha nem durva, sértő és a kérdésre válaszol, akkor minden válasz hasznos.
2009. jún. 22. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az általam feltett kérdésekre kapott választ mindig pontozom,és a minimum,h megköszönöm.Van,h hosszabb kommentet is írok,amikor vmi nem egyértelmű,vagy még vmi az eszembe jut.
2009. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezért írtam, hogy persze nem mindenki ilyen, szerencsére a többség megköszöni, de az elmúlt két napban háromszor fordult elő, ezért jött a kérdés.
2009. jún. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!