Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kis kozvelemeny kutatas!...

Egy kis kozvelemeny kutatas! Kinek mennyire jott be a GYOMOR EGES=HOSSZU/SOK HAJU BABA elmelet?

Figyelt kérdés
29hetes km vagyok es szinte minden uditotol,fott kajatol,gyumolcsoktol eg a gyomrom...Kivancsi vagyok h ez a baba haja miatt van,vagy ez is csak a terhesseg ujjabb + velejaroja:S :)
2010. okt. 14. 14:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Nemégett a gyomrom, cserébe sokat háyntam :)

A doki ennyit mondott: már látom a fejét...ÚRISTEN MENNYI HAJA VAN!!! :D

2010. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél majd megahlatm úgy égett a gyomrom a Rennie gyár szerintem belőlem élt...semmi házi praktika (tej, banán, a narancslét is hallottam :) van akinek beválik) elhagytam a fűszereset, szénsavasat, savanyút, de még az üres krumplitól is égett.

A fiamnak szép nagy haja volt, most is dús, erős neki.

A lányomnál szintén volt egy kis gyomorégésem, de közel se annyira mint a fiam esetében és gyönyörű fésülhető! hosszú dús hajjal született :) Most is sok és dús haja van, de már világosabb sokkal. 1 éves.

2010. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Nekem is bejött sok sűrű fekete haja volt...
2010. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú hajjal született a babám, egyetlen egyszer sem volt gyomorégésem.
2010. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nálunk nem jött be. Kétszer égett a gyomrom az egész terhesség alatt, előre féltem tőle, de hálistennek megúsztam. A kislányom nagy hajjal született. Én csak szülés után hallottam ezt a babonát, többen mondták, hogy biztos sokat égett a gyomrom, hogy ekkora haja van a babámnak...
2010. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Szenvedtem mint a kutya a savamtól.Dr Stomi(pezsgőtabletta) volt a legjobb barátom hetekig :) ,hajas kisfiam született.
2010. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
szia. nekem bejött. annyira égett a gyomrom hogy még hánytam is, és nagyon nagy haju kisfiam született.
2010. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A lányom kb 5 cm-es hajjal született, soha nem égett a gyomrom, a barátnőm majd meghalt a gyomorégéstől és tök kopaszka kisfia született.

Most 26 hetes vagyok, kicsit ég néha agyomrom, kíváncsi leszek, az uh-on még nem látszott haj!

2010. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nekem végig égett a gyomrom nem is kicsit a kislányomnak szinte nem is volt haja, ráadásul most 3,5 hónapos és még most is alig látszik pár szál :) De ha bele gondolunk azért ez elég nagy butaság... a baba nem a gyomrunkban van hanem a méhben, akkor hogy bánthatná egyáltalán a gyomrot a haja?! Két külön dolog vagy jobban kellett volna figyelnem biológia órán?!
2010. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,bar tenyleg semmi koze a kettonek egymashoz,csak valakinek pont bejott,vkinek pont nem....Gratulalok az osszes babucihoz!!!!:)
2010. okt. 14. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!