Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babával és a barátnőmm...

5 hetes babával és a barátnőmmel elmenni vacsorázni este?

Figyelt kérdés

Kitettem egy képet tegnapelőtt storyba, amelyen a legjobb barátnőm tartja a babámat. A képen látszik, hogy vacsorázni vagyunk és, hogy már késő este van (10 óra volt).


Volt egy ismerősöm, aki megjegyzést tett erre ma, amikor találkoztunk. Ez miért akkora probléma? Nem egyformán állunk dolgokhoz oké, de miért kell megjegyzéseket tenni? Azzal is volt baja, hogy még csak 5 hetes, meg azzal is, hogy éjszaka kimenni vele... Persze egy olyan valaki mondja, aki alig megy el valahova...



2023. aug. 1. 21:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki másképpen gondolkodik. Személyszerint félig egyetértek a barátnőddel. Egy 5 hetes babának semmi keresnivalója majdnem 0 immunrendszerrel egy étteremben. Azzal nincs gond, hogy vacsorázni mentetek, mindenkinek jár a kikapcs, de ilyen esetben én rábíznám valakire. 2 hónapos volt a lányunk a házassági évfordulónkor, eszünkbe sem jutott magunkkal vinni. Anyukám vigyázott rá addig.
2023. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora gyereket nem szokás vacsorázni vinni. Pláne nem este 10 órakor.
2023. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Elég gáz...egy ilyen pici gyereknek nem gondolom,hogy az otthonán kívül bárhol helye lenne!Az én lányom 3,5 éves,a kicsi 5 hónapos.Mi is voltunk már étteremben,de ebédre,nem vacsira.Kicsit helyezd a babádat előtérbe ,ne te legyél most a fontosabb.!
2023. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen én sem vinném sok ember közé a fertőzések miatt, de ez én vagyok. Az egyik barátnőmnél ki akartam várni a gyermekágyas időszakot a látogatással, aztán összefutottunk pár héttel a szülés után az egyetemen (külsősként járt be az előadásra).
2023. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mennék vele sok ember közé még.
2023. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Elég lazán állunk a dolgokhoz ilyen téren, ez igaz.

Egyébként van egy 20 hónaposom, őt akkor otthon hagytam.


Nekünk ilyen az életvitelünk, a nagyobbnál is teljesen jól működik.

2023. aug. 1. 22:59
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

A 20 hónapos otthon, az 5 hetes meg este 10-kor étteremben.

Erre jár a Darwin-díj.

2023. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Csak kivetnivaló van ezekben
2023. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
Fasznak vállalták két gyereket,ha nem bírsz megülni otthon a valagadon?
2023. aug. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Egy 5 hónaposnak semmi keresnivalója este 10-kor egy étteremben. Tenyleg nem kell otthon ülni egyfolytában attól, hogy gyeteket vallalt valaki, de azért van egy határ, ez túlvan azon.

Megjegyzeseket tenni tényleg nem kéne, de hát te magad büszkélkedtél el a hőstetteddel a facebookon.

2023. aug. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!