Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9,5 hetes lányom 5,2kg 62cm 3...

9,5 hetes lányom 5,2kg 62cm 3200g 54centivel született Ma kaotam egy olyan megjegyzést overalba volt a baba pelenkáztam mert vásárolni voltunk. És a takarító beszólt hogy erős meg duci baba mások szerint egyáltalán nem. Tényleg sok?

Figyelt kérdés

Mondta ezt szörnyülködve, nem tudom az overálba hogy állapította meg mikor nagy is rá. Nagyon rosszul esett hogy így beszólt és nem kedvesen. 100%os anyatejes baba tény hogy jó étvágya van,de eddig még ilyet nem kaptam.

Megfelelő a súlya vagy tényleg sok ennyi idősen?


2022. nov. 12. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez komoly? A plázában lévő takarítónő nyilván nem beszólt, hanem dícsérni akarta.

Nincs semmi gond a súlyával, nem kell magadat minden idegen 1 mondatán bepörgetni.

2022. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kedvesen mondta szornyulkodve és lekezelően. Nekem rosszul esett, hogy így mondta hogy milyen kövér baba stb. Azért kérdeztem, higy tényleg sok e az Ő korában, mert elvileg fel évesen kene dupláznia.
2022. nov. 12. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Kerdezo, teljesen rendben van a gyarapodasa, 3-4 honapos korig szamitani lehet a nagyobb utemu novekedesre. Utana be fog lassulni. Szoptatasi segito tanfolyamot vegeztem.
2022. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Teljesen ideális a testsúlyunk a párommal nem erre célzott a kérdés :) és egy babára ilyet mondani hogy hízik mint a disznó nagyon egy lelketlen emberre utal szerintem. Ágazatott,hogy tényleg nagy e a gyarapodása mert csak kedden lesz 10 hetes 3-4 óránként eszik éjszaka 6 órát alszik akkor egy etkezes kimarad mégis így gyarapszik és hosszra is nőtt 8 centit mindenhol azt olvasom féléves korara duplazznak a babák de akkor ő hamarabb fog ezért kérdeztem.

3-as igazán büszke lehetsz magadra a kedves hozzászólásra gondolom gyereked sincs különben az nem mint a disznó hizna hanem mint az elefánt a kedves beszólásért cserebe.

2022. nov. 12. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Súly - magasság lányoknak


Születéskor

súly: 2,3 - 4,4 kg

hossz: 44,7 - 53,6 cm


2 hónapos kislány

súly: 3,8 - 6,9 kg

hossz: 52,3 - 61,7 cm


Ezeket az adatokat találtam egy weboldalon, ezek alapján semmi okod aggódni.

Ha rosszindulatú is volt a takarítónő, az Ő szegénységi bizonyítványa, ne rágd Magad ezen. Ha pedig Te értetted félre, az sem katasztrófa, csak próbáld lazábban venni a dolgokat, mert később sok bajod lehet ebből.

Amíg az orvos nem jelzi, hogy gond van, nyugodj meg! 🤗

2022. nov. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az a dolga, hogy hízzon, majd később nem dog.


Anyatejes babáim az első 3 hónapban 1000-1200g-okat hîztak.

Azóta meg kifejezetten vékony gyerekek, pedig esznek rendesen.

2022. nov. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol vele. Valamit akart mondani es ez jutott eszebe.

En inkabb azt jegyeztem volna meg, hogy a 25 C ban overalban fekszik a gyerek. Nekem ez a galalom. Tul vannak oltoztetve, szakad roluk a viz, voros fejjel uvoltenek, anyuka meg nezelodik.

2022. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.

Ebben van igazság! 🙂

2022. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!