Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babával és a barátnőmm...

5 hetes babával és a barátnőmmel elmenni vacsorázni este?

Figyelt kérdés

Kitettem egy képet tegnapelőtt storyba, amelyen a legjobb barátnőm tartja a babámat. A képen látszik, hogy vacsorázni vagyunk és, hogy már késő este van (10 óra volt).


Volt egy ismerősöm, aki megjegyzést tett erre ma, amikor találkoztunk. Ez miért akkora probléma? Nem egyformán állunk dolgokhoz oké, de miért kell megjegyzéseket tenni? Azzal is volt baja, hogy még csak 5 hetes, meg azzal is, hogy éjszaka kimenni vele... Persze egy olyan valaki mondja, aki alig megy el valahova...



2023. aug. 1. 21:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
Utsó egy 5 hetes újszülöttről van szó,akinek nincs immunrenszere így bármit elkap, nyáron is..de hát láttam már vörös pár napos újszülöttet bevásárlóközpontban,gondolom úgy gondolkodtak,mint Te..
2023. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
8%

#21 lehetnek elképzelések arról, hogy mi veszélyes, de nem tudok olyanról h növekedett volna a gyerekhalandóság a korai tescózás miatt.

Szetintem ez nagyon túl van tolva.

2023. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nagy professzor vagy aki tisztában van azzal,hogyan működik az immunrendszer..elég ha csak elkap egy vírust és kórházba kerül végülis nem hal bele..
2023. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Már máshol is voltunk vele többször, nekünk ez a természetes. Tehát a korára nem tudok mit mondani...

Az meg hogy éjjel voltunk kint, nekünk ez sem ritka. A nagy sokáig alszik reggel, nincs gáz, ha későn érünk haza. A kicsit majd meglátjuk. Tudom, sokan mondják, hogy kell a kis rutin nekik, meg ilyenek. Én megőrülnék, ha minden este pontosan ugyanaz történne. 😀 Egyszerűen nem bírnám. Nyáron főleg előfordul, hogy akár 11-ig kint vagyunk.


Szerencsém van, mert nagyon is aktív mamik vannak mellettünk, több nagynéni és nagybácsi van, akik sokszor csak beállítanak hozzánk és elkérik pl a nagyobbat csavarogni. Nyilván tudom, így könnyebb nekem, eljárni is. Ezt tudom. Ami még közrejátszik, hogy a barátnőmnek nincs gyereke, és a beosztása nagyon kaotikus, így tudunk találkozni sokszor. Imádja a babáimat, ő is általában mondja, hogy vigyük őket is. Le sem teszi pl a babát, így könnyű nekem. 😊


Ősztől kezdjük a bölcsit, nem tudom mi lesz, valószínű azért akkor már hétköznap nem viszem majd magammal a nagyobbat.


Nekem nagyon furcsa azért, hogy ennyien gondoljátok így. Hogy ez milyen szörnyű dolog.

2023. aug. 2. 21:42
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem meg egyre gyanúsabb, hogy troll vagy.
2023. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
73%

5 hetesen nem vinném. A babák immunrendszere kb 2 hónapos korára kezd kialakulni. Ezek alapján én akár késő este is mennék vele barátnővel is vacsorázni vagy igazából akárhova.

Nyilván nem rendszeresen, de egy-két alkalom bőven belefér.

Sőt egyébként mi mentünk is. Volt hogy este fél 10-kor értünk haza. A szoptatás a mellem alakja miatt ülve nekem nagyon-nagyon macerás, viszont egyszer kétszer én is kibírom cserébe a kimozdulásért. Letakarni le lehet, hogy másokat ne zavarjunk vele és le is kell (szerintem). Én nem szívesen mutatnám a cicimet.

2023. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!