Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen véleményel van és...

Ki milyen véleményel van és tapasztalattal a laktoherb tearol? Nagyon sokan mondjak nem hat nem válik be ugyan akkor meg sokan is dicserik, kinek ki a tapasztalta ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 18:11
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Véleménnyel *****!!
2023. aug. 5. 18:12
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálam halottnak a csók
2023. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Sokaknak használ, van, akinek nem, de semmi esetre sem árt.
2023. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Én ittam szorgalmasan és rengeteg tejem volt, de nem tudom, hogy ettől-e. 4 hónapos korában a lányom 5 napig kórházban volt, és nem tudtam szoptatni, de fejéssel fenn tudtam tartani a tejtermelést.
2023. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Nekem sem segített. Mondjuk nekem betegségből vagy genetikailag nem volt tejem, lehet hiába is ittam.
2023. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én ittam, volt is tejem.
2023. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Én felváltva iszom ezt és a Mecsek teáját, minimum napi 3-4 bögrével.

Kisfiam 6 hónapos koráig elég is volt a tejem, hogy ne kelljen tápszerezni, de sokat fejtem is mindig, hogy serkentsem a termelést.

Már csak este és reggel szopik, és napi 2x még mindig fejek, emellé továbbra is iszom a teát szorgalmasan.

Hogy mi hasznàlt, azt nem tudom, de ha csak a placebo-hatás dobott a mennyiségen, vagy az, hogy így legalább biztos iszok elég folyadékot, már megérte :)

2023. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Aki issza és sok lesz a teje, az honnan tudja, attól? Én három gyereknél egyszer sem ittam, de mindig telepakoltam a fagyót, annyi tejem volt. Más meg issza, és mégsincs. Szerintem ez csak valami, amit el lehet adni.
2023. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

El kell keseeótsek mindenkit: akinek van teje, annak sem a teától van.

NINCS olyan, hogy tejszaporító tea.

Az első hetekben a hormonok felelnek a tejtermelésért, utána pedig a hormonális tejtermelést felváltja az inger alapú. Magyarán ha eleget szoptatsz, azzal tudod fenntartani vagy fokozni a termelést.

2023. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Én elkezdtem inni, de fájt a Kisfiam hasa tőle, így abbahagytam. Nem lett kevesebb a tejem.
2023. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!