Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen dolgokat mondanatok...

Milyen dolgokat mondanatok tok feleslegesnek a baba szamara, ma mar meg sem vennetek?

Figyelt kérdés
Pl sokan mondtak hogy a baby monitor tok felesleges dolog,bar en hasznosnak tartom/gondolom.Segitsetek,h ne vegyek hulyesegeket,csak penzpazarlas...Vasarlas elott allo 29hetes km.
2010. okt. 15. 11:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
játszószőnyeg, mellszívó, kispólók, kiscipők, kifogó, ágynemű garnitúra
2010. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a cumi tök felesleges volt úgy köpte ki az első pillanattól kezdve mint annak a rendje:)Hála istennek nem volt komoly beruházás anyagilag:)

Ja és a baldachin a kiságy főlé amit aztán fel sem raktunk csak kibontottunk megnézni!

2010. okt. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nagyjából azok amit a többiek is irtak, viszont nekünk sok ruha kellett, mert rengeteget kakilt eleinte, (napi 10-11-et!!!) és volt olyan, hogy naponta 5x6x át kellett öltöztetni mert mindene olyan lett. Szóval amit ajánlanak hogy 5 bady-5 rugi nekünk kevés volt!! Ez is babafüggő.
2010. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

utolsóval egyetértek!

az én fiam is egy nap 5x tuti nyakig kakis lett, szóval szerintem minimum 10 db rugi és body az induló készlet, gondolom nem akarsz minden nap mosni a babára.

felesleges szerintem:

- felnőttes cuccok, ahogy írták is

- cumisüveg-készlet, majd ha kell, vesztek, a kórházban adnak úgyis

- cumi

- játszószőnyeg, az én fiam üvöltött, ha a földre tettük, amikor már megszokta, akkor meg folyton legurult tóla

- ágy feletti forgó, napi 200x fejeltem le, míg le nem szereltem

- baldachin, ez inkább csak dekoráció

- babaköntös

- külön edények stb a kifőzéshez, sokkal egyszerűbb a mikrós sterilizáló, de ebből se kell feltétlenül Avent, a gőz ugyanolyan a tescósban is!


viszont nekünk bevált:

- légzésfigyelős bébiőr (családi ház kerttel, 2 szintes)

- hálózsák az első 3-4 hónapban

- babakörömcsipesz, az ollóval én se boldogultam!

2010. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Koszsonom a hasznos valaszokat,bar eleg elteroek voltak,mindenkinek mas es mas volt hasznos es felesleges.Talan a kisruhakban ertett a nagytobbseg egyet h nem kell tul sok es tul felnottes meg az elejen,ja meg a jatekok feleslegesek...Koszonom!
2010. okt. 15. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!