Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehete ebbol nagyobb gond?...

Lehete ebbol nagyobb gond? Tortent ilyen kisbaatokkal?

Figyelt kérdés
7 honapos a kisfiam,ezidaig soha nem volt problema a szekletevel,de ma viszont nem tudot kakilni,sirt is annyira fajt nem tudot kibujni,csak egy pici es az is nagyon kemeny volt.Ra 2 percre megint de akkor egy kicsi ver is jott!!!Nagyon felek.Tettem fel kupot,adtam almat,most fozttem kamilla teat de mezzel edesitettem azt is egy keveset tettem.A dokim igy javasolta.
2010. okt. 15. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, ő is kb 7 hónapos volt. Nálunk csak a Laevolac szirup oldotta meg a problémát.
2010. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
7 hónaposnak mézet? Milyen doki ez???
2010. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Barack, szilva, sütőtök, cukros kamilla tea.
2010. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
meg lehet próbálni kis tejet (ha tejet nem adsz még, akkor tápszert, babatejet), aztán barackot, hadd lazuljon a kaki. Figyelj, hogy bőven egyen rostot! Remélem nem lesz baj!
2010. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem volt még ennyire durva, bár nálunk is keményedik a széklet a hozzátáplálás kezdete óta, mi is 7 hónaposak vagyunk.

Szerintem jó, amiket csináltál, nem hiszem, hogy komoly baja lenne. Csak annyi, hogy a méz nagyon allergizál, ha mindenképp édesíteni akarod, akkor inkább egy kevés cukor (nekem a védőnő mondta). Nem tudom miért mondta a dokid, hogy mehet a méz... ebben is mindenki mást mond úgy tűnik, de én inkább a cukorra szavazok.

2010. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A pici vért az okozhatta, hogy az erőlködéstől elpattant egy hajszálér, vagy a kemény kaki felsértette a végbélnyílást, illetve a belső szövetet.

A mézzel azért várhatnál 1 éves korig, jobb a cukor (biztos hallottál a botulizmusról).

Adj neki székletlazító kajákat. Sütőtök, szilva, ilyesmit. Ha nagyon nem megy a kaki, akkor Laevolac szirup.

2010. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az alma hasfogó. Ha kúpot is tettél fel neki,akkor hamarosan lesz is eredmény. Próbálj mostanában inkább szilvát, őszibarackot, körtét adni alma helyett.
2010. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azert mondta,h mezzet de csak egy nagyon picit,mert a cukortol is lehet szekletrekedes!De jo akkor cukrot teszek bele.Koszonom a valaszokat.
2010. okt. 15. 13:02
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Tudod mit csinálj? Vegyél neki kubut!!!! És itasd vele minél sűrűbben! Mézet felejtsd el! Vérzés pedig azért volt mert felsértette a kemény kaki a kis nyílását. Ne aggódj. Adj neki sokkal több gyümölcsöt!
2010. okt. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekünk a laevolac szirup segített.Pár nap alatt helyre a´llt a lányom széklete azóta sincsen gond.Azóta is van a hütöben....

Javaslom vegyél te is a gyógyszertárban.Ès hidd el attól a babád gyorsan tud majd kakilni,és nem fog neki fájni,mert ez teljesen homeopátiás székletlazító.

2010. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!