Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehete ebbol nagyobb gond?...

Lehete ebbol nagyobb gond? Tortent ilyen kisbaatokkal?

Figyelt kérdés
7 honapos a kisfiam,ezidaig soha nem volt problema a szekletevel,de ma viszont nem tudot kakilni,sirt is annyira fajt nem tudot kibujni,csak egy pici es az is nagyon kemeny volt.Ra 2 percre megint de akkor egy kicsi ver is jott!!!Nagyon felek.Tettem fel kupot,adtam almat,most fozttem kamilla teat de mezzel edesitettem azt is egy keveset tettem.A dokim igy javasolta.
2010. okt. 15. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A Laevolac szirup tényleg nagyon jó.

2010. okt. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitesegt,meg is veszem es irok h mi lett.Anyatejes,es a tegnapelott egy adtam gyumolcspuret babantott is tettem bele de keveset mert tudom h nem jo sok belole.Nem tudom nem-e attol,de maskor is adtam es nem volt gond.Folyadekot is sokat adok,tehat mindent amit kell.Ideges vagyok,mert ilyen nem tortent es elso gyerek.
2010. okt. 15. 13:22
 13/15 anonim ***** válasza:
Almát,banánt felejtsd el egy időre.Mézet is.Szilvát,barackot minden milyen formában.
2010. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha veszel laevolacot,nyugodtan adj neki almát pürézve barackkal,körtével,amit szeret.A banánt tényleg kerüld.A szirup nagyon jó.Nekünk is be vállt.Söt még apunak is neki aranyere van....
2010. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok....na meg volt a nagy eredmeny....,csak olyan szirupot nem kaptam,mert nem volt de adtak egy ugyan olyan hatasu szirupot,az is nagyon jo volt.Mar meg nyugodtam.
2010. okt. 16. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!