Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon érezhetem a babám nemét?

Vajon érezhetem a babám nemét?

Figyelt kérdés
Üdv! 19hetes kismama vagyok és pénteken derül ki hogy mi lesz a babám neme...viszont valamiért az elejétől fogva azt érzem hogy kislányom lesz..szóval a kérdésem az lenne hogy mennyire igaz ez a megérzés?
2023. aug. 8. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Ha lány lesz, akkor sincs semmi köze ahhoz, hogy te úgy érezted, hogy...
2023. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Uh, aztán pénteken nehogy fiút mondjanak...
2023. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudjuk mennyire igaz, pénteken kiderül 😂

Mindenkinek lehetnek megérzései, de azért itt sokszor erősen közrejátszik, hogy az ember mire vágyik titkon vagy nyíltan.

2023. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kislányt éreztem tudtam hogy az. Aztán az ultrahangon szinte kiszúrta a dokim szemét a kukac.
2023. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon szerettem volna kislányt, a férjem is inkább kislány párti volt, de megbeszéltük, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen. Megérzésem hol ez volt, hol az.

Az ultrahang előtti éjszaka azt álmodtam, hogy már megszületett, de nem tudtuk a nemét. (Viszont kiköpött kicsi én volt)

Mondtam a férjemnek, hogy nem érdekel, ha te nem akarod tudni, akkor menj ki a szobából, de itt van előttem a gyerek, mostmár benézek a pelenkájába! Benéztem, kisfiú volt. Másnap az ultrahangon meg is erősítették, hogy fiúcska. Azóta pedig egy 6 hónapos kis vigyorgombóc. Ja és slusszpoén, hogy tényleg kiköpött én, a kiskori képeimet mellé téve nincs különbség.. Jókat nevetünk rajta anyukámmal, hogy megkaptam magamat kicsiben, és tényleg olyan érzés, mintha saját magam fürdetném stb. :D

2023. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én teljes mértékben fiút éreztem, aztán közölték,hogy 100% , hogy kislány.

Nem lehet érezni, max jól tippelni, 50-50%, hogy eltalalod.

2023. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak kislány nèv volt, biztos voltam benne hogy lány lesz. Apja is biztosra vette.

Lett egy csodaszèp kisfiúnk😁

2023. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én éreztem, hogy kislány lesz. Az is. Viszont, valljuk be, 50% esélyem volt bemákolni... Ha lenne 7 gyerekem, és mind a hétszer bemákolnám, akkor elgondolkodnék, valódi megérzés-e :D.
2023. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam a fiaimmal 100% biztos voltam hogy fiúk, a l@nyokn@l semmi ilyen nem volt.
2023. aug. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!