Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülplasztika gyermeknél?

Fülplasztika gyermeknél?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam (vagy olvastam?),hogy a fülplasztikát lehet, érdemes gyerekkorban megcsináltatni.

4 éves kislányomnak elég kiállóak a fülei,és ezért néha elgondolkozom rajta,hogy jó lenne megműttetni. Bár igaz,nem tudom,mennyibe kerül,lehet nem is lenne rá pénzünk, meg lehet,hogy végül is nem tenném ki neki, csak azt sem akarom,hogy csúfolják vele,ha nagyobb lesz.


2010. okt. 15. 16:21
 1/5 anonim válasza:

Én ugyan nem tudom a kérdésre a választ, viszont szerény véleményem szerint nem lenne jó ötlet megplasztikáztatni a gyereket. Minden kölykön van valami csúfolni való. Nem mindenki fogja csúfolni különben sem. Ha meg nem tetszik önmagának, akkor felnőtt korában majd eldönti, hogy akarja-e, vagy sem.

Szerintem nagyon nem tennéd jól, ha bevállalnád.

2010. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleve még sokat fog nőni, igazodni. Ha most megműttetnéd, senki sem garantálja, hogy később, ahogy nő, nem lesznek ismét elállóak. Inkább csinálj neki olyan frizurát, ami eltakarja a fülecskéit. Különben, aki olyan, hogy csúfolódni akar, úgyis talál rá okot, a normálisabbja meg így se fogja csúfolni...
2010. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerdezz meg egy szakembert hogy mikor erdemes megcsinaltatni mivel jar stb.lehet gatlasos lesz a fule miatt persze ha tenyleg nagyon durva.ha csak picit all el neki megoldas lehet a hosszu haj.
2010. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ahogy vissza tudok emlékezni, már ovódás koromban szekáltak az elálló füleim miatt. NAGYON SZENVEDTEM! Az első fizetéseimből az egyetem utám megplasztikáztattam a füleimet(Egy hétig nagyon fájt). Sokat jelentett nekem. Azóta sokkal nagyobb az önbizalmam. Szerencsére kisfiamnak nem állnak el a fülei, de végig izgultam a terhességemet, hogy ő is szenvedni fog miatta. Plasztikáztasd meg!!! Én tudom, hogy milyen szenvedés elálló fülekkel élni!
2010. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 éves kor előtt nem javasolt a fülplasztika, mert a fül fejlődése addig tart. Utána akkor érdemes, ha a gyermeket is zavarja, ha ő is akarja a műtétet. Így ugyanis együtt fog műkodni az orvossal. Egyébként felesleges tortúrának lenne kitéve a gyermek.
2011. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!