Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisbabám sír ha...

10 hónapos kisbabám sír ha átveszem valakitől?

Figyelt kérdés
A baba anyukája vagyok,ha apa mama át akarja adni oltári nagy hisztibe és sírásba kezd. Én vagyok vele a legtöbbet próbálok mindent jól csinálni. Miért történik ez? Mást szívesebben szeretget, játszik vele, de ez még nem is gond, viszont ez a sírás borzasztó érzés nekem.

2023. aug. 13. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha társaságban vagyunk akkor az én lányom is másokhoz akar menni, nem tudom miért lehet unja a fejem, de azért az fontos hogy ez nem hiszti, csak kifejezi a nem tetszeset mert nincs még rá más eszköze. Gondolom másnál akarna még lenni és nem tetszik hogy visszakerül hozzád. Mondjuk ha apa a mamának adja akkor is van sírás vagy csak ha hozzád?
2023. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jellemzően akkor van ilyen (szintén 10 hónapos baba anyukája), mikor másnak nem meri elmondani értsd.sírással kifejezni, hogy vmi bántja-pl éhes, álmos. Olyankor nem mamának, papának sír, hanem meglát engem és na akkor kezd rá sírva "Anya éhes vagyok, álmos vagyok, menjünk innen" látszik is a kis szemén, hogy vmit kér ilyenkor.

Ha belegondolok régen pl vendégségben ha vmi volt mindig az anyukám volt az egyetlen akihez odamentem bármi bajommal.

Nem lehet, hogy nálatok is ez van?

2023. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

10 honapos gyerek NEM hisztizik !


Az majd 2-3 eves korban lesz. Egy 10 honapos mivel nem tud beszelni, sem irni, igy adja tudomasul, hogy valami nem tetszik neki.

2023. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyának szól hogy anyaaaa éhes vagyok,szomjas vagyok stb. Én lányom is nagyszülőknek teszi a szépet,apa a játék ,nekem meg a sírás marad. Ha bármi baja van csak én vagyok jó,jeee😅
2023. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Én lányom is csinálta. Megtanulta, hogy ha visszakerül hozzám, akkor én vagy elviszem és tisztába teszem, vagy átöltöztetem, vagy olyasmire kerül sor, amit akkor éppen nem akar.

Mi úgy oldottuk meg, hogy ha apa vissza akarta adni nekem, mert pl szagos lett a pelus, akkor "köteleztem" apát arra, hogy először tegye ő tisztába, utána odaadhatja nekem. Ugyanez vendégekkel, nem érdekelt, mit szólnak (pl. anyósom). Férjem mellettem állt, és miután kiderült, hogy tényleg ez volt a babám gondja, mert ezzel a módszerrel ez meg is szűnt, igy nem volt anyósnak sem, anyámnak sem "kegyelem". Vagy beleegyeztek, hogy szagos pelust ki fognak cserélni, vagy nem vehetik ölbe. El is múlt ez a gond egy hét alatt.

És ez NEM hiszti, a hiszti az nem ilyen.

2023. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra gondolok hogy sokszor akkor kérted vissza, mikor vmit csinálni "kellett", menni kell pelust cserélni, átöltözni aludni stb és emiatt nem akar mert összekapcsolta ezzel.
2023. aug. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!