Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba HA Start Pro tápszeres...

Beba HA Start Pro tápszeres babák mivel folytatták fél éves kor után? Van a 2-es Beba HA tápszer is? Éjszakára külön jóéjt (szintén Beba) tápszert adtatok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Van 1-es és 2-es is. Az éjszakait nem tudom, mi 8 hósak vagyunk, de a doki nem mondta még. HA-sat írt fel eddig.
2010. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi Beba ha-val kezdtünk, 1-sel, aztán fél éves korától a kettes Ha-t kapta. Sosem adtam neki éjszakai tápszert. Hat hetes korától átaludta az éjszakát, nem vettem észre, hogy nem lenne elég neki a tápszer. Már két éves a lányom, reggel és este még kap belőle, ez neki rituálé, tudom, hogy már nem lenne rá szüksége. Próbáltam babatejet, nem Ha-s tápszert, egyiket sem issza meg, így mini adagban még kapja, baja nem lesz tőle és neki örömet okoz.
2010. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bár én nem Bebát,hanem Milupát használtam,de azért irnék.

Én 1-2-3-on mentem végig,vettem vagy 2x éjszakait is de semmivel sem volt jóllakottabb,nincs sok értelme.

2010. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És aki HA START-al kezdte, az HA 1-el folytatta? Vagy HA 2-vel?

És még egy kérdés: mennyibe kerül a sima 2-es, és mennyibe a HA 2-es(recepttel)?

2010. okt. 15. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
szia!mi Ha strart pro-val kezdtük,az 2000párszáz volt,most sima beba 1-est eszünk,most 7 hós,ez recepttel 800 körül van azt hszem
2010. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez doki függő, hogy mit ír fel. Mi HA1-est, majd HA2-est kaptunk. Lehet nálatok az 1-es már kimarad. A 2-es 6 hótól van.
2010. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk azt ír fel a doki, amit mondok neki. Ezért kérdeztem, hogy Ti mivel folytattátok? Mert elvileg 6 hós kor után a 2est szokták, de nem tudom, hogy aki nem 1-est, hanem start-ot kapott fél évig, annak mivel kéne folytatni.
2010. okt. 15. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom 6 hónapos koráig a BEBA HA Start Aktívot (azóta már megújult és ebből lett a BEBA HA Start PRO) itta.

Mivel nincs tejallergiás a családban, ezért doki javaslatára kapásból a BEBA 2 Aktívra (most már BEBA 2 PRO) váltottunk... minden gond nélkül :-)


Éjszakai tápszert soha sem vettem, így arról nem tudok nyilatkozni.

Október elején volt 1 éves a kislányom és éjszakára, elalvás előtt még mindig 2es tápszert iszik.

2010. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2010. okt. 16. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!