Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mi lehet az oka, hogy a...

Vajon mi lehet az oka, hogy a 4 hónapos kislányom újra felkel éjszakánként, többször is?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete megy ez, előtte mindig átaludta az éjszakákat. Most viszont felkel éjfél-1 óra körül, utána 3-4 körül is, de van olyan is, hogy óránként kel. Mit tehetnék, hogy újra átaludja az éjszakát?
2010. okt. 16. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán nem eszik eleget este,esetleg szomjas. Vagy a lakásban van neki túl meleg.
2010. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Próbáltam, hogy több kaját adtam neki vacsira, de úgy se változott a helyzet... :( A melegben viszont lehet valami, mert talán kicsit meleg van nálunk. Csak azt se szeretném, hogy megfázzon.
2010. okt. 16. 09:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet jön a foga, nálunk is ilyen tájban kezdett éjszaka ébredni, pedig előtte végig aludta az éjszakát. még sok ilyen változás lesz. Kend be neki dologellel az ínyét, és legyél hozzá türelmes. Ha szopizik nyugodtan szoptasd meg. ha nem lesz semmi gondja akkor ismét aludni fog. Próbáld meg esetleg a viburcol kúpot. Kitartás!!
2010. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, éjszakára bőven elég a 20 fok, mert ha meleg van akkor sem tud pihenni.
2010. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. okt. 17. 08:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban már elkezdenek mozogni a fogcsírák és ez leginkább éjszaka jelentkezik!Adj neki chamomilla homeos bogyót,az jó fogzásra!Remélem beválik!
2010. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
OK, köszi, megpróbálom! :)
2010. okt. 19. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk detto. 4,5 hónapos. ddig átaludta az éjszakát, reggeél 6-7 körül ketl csak. Most 1 hete, nyáladzik, dörzsöli az ínyét, sírdogál, keveset eszik, - szóval jön az alsó két fogacska, és azóta felkel 1-3 között, -ilyenkor nem adok neki, hanem visszaaltatom, aztán kel 5kor, ekkor cicizik, aztán kel 7körül. Én mától már napközben is adtam neki chamomilla homeós bogyót, de nem az igazi, lehet, hogy megpróbálom a Viburcolt...

Kitartás nektek is!

2010. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsónak:

két dolog lehet amitől nem az igazi a chamomilla!Egy az,hogy a homeos bogyók a legtöbb babánál nem azonnal fejtik ki hatásukat hanem csak a 4-5.napon!A másik meg lehet az,hogy a te babádnak nem alkati szere a chamomilla!Nekünk sem az vált be,hanem egy másik fajta!Itt tudsz tájékozódni,hogy melyik a ti alkati szeretek:

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni

2010. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó és 11:47-es voltam
2010. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!