Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye könnyebb lesz a kisbabával?

Ugye könnyebb lesz a kisbabával?

Figyelt kérdés
2 hetes, de semmit nem alszok. Kétségbe vagyok esve, hogy ilyen marad az életem.
2023. aug. 26. 10:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb igen. Az eleje sokkoló, de belejossz! Kitartást!
2023. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem könnyebb lesz, csak más. A kevesebb alváshoz hozzászokik a szervezet.
2023. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

6honapig nem aludtam :D

Megszokod

2023. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Most miért kell ilyen bunkón válaszolni? Alvásmegvonással régen kínoztak embereket. Férjedet, anyudat vagy anyóst be kellene vonni. Egyébként nagyon kimerítő, főleg, ha majd fáj a hasa is. Nekem 0-2 éves koráig pokoli nehéz volt, bár nekem voltak magánéleti gondjaim is. Most 5 éves és határozottan könnyebb vele.
2023. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Én elég hamar feladtam, és "összeköltöztem" a babával. Mivel mellettem aludt, csak odahúztam magamhoz, ha felébredt és perceken belül aludtunk mindketten. Teljesen kipihent voltam így. Nagy könnyebbség, hogy nem kell kimásznom az ágyból, és mivel gyorsabban tudok reagálni, a baba se ébred fel, csak félig.


Ha lesz második baba, vele kezdettől így fogjuk csinálni.


Most lett 2 éves, egyre kevesebbet ébred éjjel. Van kiságya is, este még mindig mellen vagy kézben alszik el, lerakom a kiságyba, ha már nem ébred, akkor majd szépen lassan egyre messzebb költözöm az ágyától. Így szeretnék majd a külön alvásra áttérni.

2023. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

13 hónapos a lányom, most tanult meg járni így 1 méterre sem tudok elmenni mellőle, persze éjjel ugyanúgy kel még 3szor :/ fogzásnál óránként.

Egyenlőre nem könnyebb, de már nagyon várom, hogy az legyen.

Én olyan 9 hónaposan éltem meg egy mélypontot, ahol tényleg leesett, hogy már sosen lesz olyan életem, mint gyerek előtt. Na az segített elfogadni, hogy nem érdemes ugyanazt a szabadságot várnom.

Hátha ovis korban már alszom is 😊

2023. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Én visszasírom azokat az időket 😅

23hónapos a lányom. Születése óta 5-6x kel.

Mellette tombol a dackorszak, szepa....

2023. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Igen, könnyebb lesz, majd óvodás-iskolás korban. :D
2023. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
Mindig mas a nehezség. A nagyfiam alvását pl a tesó erkezése oldotta meg, hogy hogyan vagy miert, azt nem tudom, de onnantól full vegigalussza az ejszakakat. Viszont akkor volt 2 és fél éves... de azóta is. Csak akkor ébred éjjel, amikor belazasodik.
2023. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Idővel könnyebb, de az eleje sokkoló tud lenni. Én fiam nem aludt érdemben egy éves koráig, nagyon sok fizikai problémám volt emiatt. Azóta viszont tűrhetően alszik.
2023. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!