Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam (11 hós) furcsa...

Kisfiam (11 hós) furcsa dolgokat csinàl, kíváncsi lennék, hogy mások is tapasztaltak-e hasonlót? :)

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:

- mászás közben megáll négykézláb, és az egyik lábát felemelve elkezdi lengetni, mint valami tornagyakorlat, aztán megy tovább

- ha elkeseredik, akkor lefekszik a földre, még a fejét is leteszi oldalra fordítva (ez azért fura, mert sosem csinálta, pár napja viszont rendszeresen), de maximum pityereg, nem sír igazán, nem is dühös, csak bánatos arcot vág

- imádja belefúrni az arcát plüssállatokba, párnába, ruhába stb. (Ezt mondjuk pár hónapos kora óta mindig is csinálta)


Egyébként már vagy 2 hónapja áll fel és lépked bútorok mellett, de megállni sem próbál még egyedül, nemhogy felàllni vagy menni :)


Aki valamelyiket tapasztalta saját babánál, az ràjött, hogy mi volt az oka, illetve a gyerek cèlja vele? :)


(Nem betegségek tüneteire vadászom, pusztán kíváncsiságból írtam ki a kérdést.)



2023. aug. 26. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek nekem nem érnék ez az ingerküszöbömet, bocsi. Nem látok benne semmi említésreméltóan furcsát.
2023. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsák, mert tökéletesen értelmetlennek tűnnek :)
2023. aug. 26. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajj, és hány ilyen szerinted értelmetlen dolgot fog még csinálni uszkve 30 éves koráig... 3:)
2023. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És akkor már kíváncsi sem lehetek?
2023. aug. 26. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nálunk is mindegyik van/volt
2023. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez a lefekvés kezd aggasztani közben, ötpercenként hasravágja magát mostmár, és egész nap nyűgös is, bár lehet nem függ össze. Ez már lehet hiszti ilyenkor?

Vagy csak a meleg miatt lusta és ezért terül ki mászás közben?

2023. aug. 26. 16:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs. Az én kislányom a konyhapadlón nyomta ezt. Mondjuk jó hideg, lehet jól esett neki mászástól kimelegedve.

5 voltam

2023. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meleg van,pihen közben.Szerintem ennyi.
2023. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán de fura, ja nem.
2023. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Közben annyi történt, hogy elkezdett a fekvésből kúszni :)

(Amikor "ideje" volt, akkor kb. 2 napig próbálkozott a kúszással, de inkább egyből ugrott a mászásra.)

2023. aug. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!