Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba külön szobába szoktatása?...

Baba külön szobába szoktatása? Ráadásul kisállattal egy lakásban?

Figyelt kérdés

Nem olyan óriási a lakásunk (52 nm) , de kicsit odébb van a hálótól a babának szánt szoba. Az első fél évében a hálóban aludt bölcsőben, de most szeretném a kiságyába szoktatni. Ti nem aggódtatok hogy meghalljátok-e, ha van bármi?), vagy hogy oldottátok meg? Ráadásul van egy cicánk is, aki miatt szívem szerint zárnám az ajtókat (biztos ami biztos, bár nem veszélyes a picire, nem is ugrál hozzá), viszont ha becsukom az ajtót, pláne félek, hogy nem hallom, mi történik. Ha meg nyitva hagyom, motoszkálna bennem, hogy biztos nyugodtan hagyja-e a cica, akkor is ha eddig így volt...

Mit gondoltok?


2023. aug. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egy bébiőr vagy egy olcsóbb sima biztonsági kamera megoldja a problémát, hogy észreveszed e ha felkel vagy bármi van.
2023. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
A babaszoba ajtajára szereltünk egy szúnyoghálós ajtót, hogy macskamentes maradjon. Amikor meg még nagyon paráztam, hogy nem hallom meg, bekapcsoltam a bébiőrt, és az éjjeliszekrényemre tettem.
2023. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk kicsit nagyobb a lakásunk, 63nm2, ne aggódj meg fogod hallani. Én is paráztam egy kicsit először, de mostmár arra is felkelek, ha kimászik az ágyából és csattog átfele :D (ez nálatok még odébb van)

A macskás problémára a 2es válaszoló szuper ötletet írt!

2023. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Erre még te sem vagy kész
2023. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Bebior. De amugy en is felkelek arra is, ha csak elkezd a kisagyaban jatszani a szundikendojevel vagy a cumijaval.
2023. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Bebior+ xiaomi 360 kamerank van. Nyilvan a kamerat ejszaka nem nezem, ha alszom, de engem megnyugtat, hogy van es amugy ra tudok nezni anelkul, hogy be kene mennem a szobaba.


Nekunk ugyan nem macskank van, hanem benti kutyank, de miatta csukva van az ajto ejszaka, nem akarom, hogy bent maszkaljon es felkeltse a gyereket veletlenul.

2023. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!