Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacsi gazdik!! Segítség kezdő...

Tacsi gazdik!! Segítség kezdő gazdinak?

Figyelt kérdés
Július/Augusztus körül szeretnék elhozni alomból törpe tacskó kölyköt. Még nem volt kiskutyám, tájékozódtam sok helyről, gazdijogsi, kutyatartásról kezdőknek, a kisállat egészségügyi gondozásáról stb... Most viszont szeretnék gyűjteni tapasztalatokat másoktól, például hogy az alapvető dolgokon kívül mire figyeljek még egy kölyöknél. Tudom, olyanok mint a gyerekek, mindig figyelni kell rájuk hogy magukba se tegyenek kárt, ezért is szeretném nyáron elhozni. Ha tudnátok leginkább törpe tacskó kis (és nagy) kutya stuffos (kabátka, játékok, fekhely, táp, nyakörv, hám, póráz) online oldalakat, amik megbízhatóak, beváltak nálatok, ne kíméljetek!;)

2023. márc. 15. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zooplus, petnet, alphazoo. Innen vásárolok.
2023. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Tacskonal a sok hulyeseg helyett az elso es legfontosabb dolog, amit be kell szerezned, az a rampa, mert meg veletlenul se ugorhat pl a kanapera.


De nektek mar van valami tacskotok nem? Aki teged nem bir, igaz?


Na, azzal mire jutottal? :)

2023. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, én a barátommal élek és már írtam, hogy nem volt még eddig kutyám, ahogy a barátomnak se. Igen, azt tudom hogy náluk az izületeire, lábukra oda kell figyelni, köszi a tippet!
2023. márc. 15. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nulla tapasztalattal állsz neki, akkor inkább ne tacskód legyen. Nagyon cukik meg minden, de nagyon makacs jószágok, nem kezdő gazdinak ajánlottak. Ha mégis úgy döntesz, akkor mindenképp nézz egy kutyasulit, sőt, már oviba is járjatok majd. :)

Én egy közeli kereskedeésből vásárolom az ilyen kutyás dolgokat. Lehet hogy olcsóbb lenne egy nagy webshop-tól rendelni, de inkább támogatom a közeli kisvállalkozókat, illetve így a szállítással is kevésbé terhelem a környezetet. Én mindenkinek ezt javasolnám, mert szerintem ezek sokkal fontosabb szempontok mint az a havi 1-2000 Ft amit megspróolsz ha nagy webshoptól rendelsz.

2023. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 4essel
2023. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!