Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elektromos orrszívót akarok...

Elektromos orrszívót akarok venni,de nem tudom meylik a jó.Az egyik oldalon azt írják az egyikre,hogy huu de jó,a másik oldalon ugyan arra,hogy semmit sem ér,gyenge.Kinek milyen van ,ami szív is?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Orrszi porszi, az összes többi csak pénzkidobás.
2023. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Felejtsd el.

Az elemesek kb semmit nem érnek. Ami folyik épp ki, azt talán összeszedi és ennyi.

Noosibot dícsérik páran, nekünk pénzkidobás volt. Amilyen drága, annyit nem ért.


Orrszi porszi, és én azt nem porszívóval, hanem szájjal szívom.

2023. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nosiboonk van az orrsziporszi mellé. Játszani jó meg csendesebb ha éjszaka kell, de komolyabb megfázás esetén orrsziporszi.
2023. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
89%
orrszi porszi, nekünk csak a porszívós vált be.
2023. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak az orrszi-porszi jó, más nem.
2023. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Nosiboo Pro 2 teljesen jó, szeretjük.


[link]

2023. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Még egy szavazat az orrszi-porszira, Nobel-díjat kéne adni a feltalálójának.
2023. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát azért nem a legjobb megoldás az orrsziporszi sem. Lehet hatékony, de sok gyerek fél tőle, túl hangos, macerás, éjszaka nem lehet használni stb. Mi egy elektromosant vettünk, mert sokat utazunk és ez volt a legalkalmasabb. Amúgy Nosiboo-t sokan ajánlják, pont azért mert egyszerűbb használni és hatékony is. Persze, nem olcsó, de ami jó, azt meg is kell fizetni. Én sajnáltam érte annyit pénzt kiadni, de így utólag megérte volna.
2023. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!A porszívósat akartam elkerülni,ezért kérdeztem.a nosiboot én is néztem,de majd 50 ezer forint.Szerintem az kicsit irreális egy órszívóért.
2023. aug. 27. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Nevetséges árban van ahhoz képest, hogy sokszor rá kell segíteni a porszívóssal. (Ismerősnek van)
2023. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!