Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki volt hasonló helyzetben...

Norikaaa20 kérdése:

Aki volt hasonló helyzetben ... Mit tudok tenni? Nem akarok ,hogy, pont ez maradjon ki? Többi lent.

Figyelt kérdés

11 hónapos kislányom, 7 hónapos kora óta kúszik.

10,5 honaposan négykézláb állt, kiült.

Elkezdte gyakorolni a hintazast , néha mintha tette volna kezét lábát ,hirtelen abbamaradt és most mindenhol felhuzza magát.

Akárhogy, próbálom ösztönözni


Nem megy , mert csak állni akar .

Mit tegyek? Nem akarom ,hogy, kimaradjon.



#baba #feláll #Nem megy négykézláb
2022. ápr. 24. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem fog szerintem kimaradni, mert A-ból B-be nem fog eljutni úgy, hogy végig kapaszkodik. Le fog menni négykézlábra, ha közlekedni akar. Azért rákérdezhetsz a védőnőnél. Biztosíts minél nagyobb nyílt teret a mozgáshoz.
2022. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

Semmi baja nem lesz, ha kimarad. Fiam pont ilyen volt, 11 hónaposan elindult. Soha, semmiben nem jelentett problémát, hogy nem mászott a kúszás és a járás között.

Mivel azóta már felnőtt férfi, biztosan állíthatom, hogy minden rendben van vele.

2022. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az a lényeg, hogy vagy kússzon vagy másszon.
2022. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy 3 mondja. Vagy kúszni vagy mászni kell de azt szabályosan. Én is kihagytam a mászást és nem lett semmi károm belőle. Amúgy szakememberek szerint később pótoltatható.
2022. ápr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha rendesen szabályosan kúszik (mindkét kezét lábát egyformán használja) akkor az úgy jó, nem gond ha nem mászik. De azerr egy fejleszto házba, vagy gyógytornász Dévényes felmérésre lehet érdemes elvinni hogy minden rendben és megnyugodj.
2022. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .

Ugy tudom ,hogy a kúszás kimaradhat de a mászás nem.

Ezt ma egy szakember megerősítette, és adott pár tanácsot miket csináljak míg nem tudom elvinni megnézetni:)

2022. ápr. 25. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!