Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le 19 hónapos...

Hogy szoktassam le 19 hónapos fiamat a szopizásról?

Figyelt kérdés
Sajnos csak úgy tud elaludni.S a másik gond, hogy bimbókiemelővel szoptatok pici kora óta, a cicimet simán nem kapja be.Este úgy alszik el, h szopizás közben, éjszaka is szopizik vagy 2-3x még reggel is, és a déli alvás is így megy!Tanácsokat, tapasztalatokat várnék!Gyengének érzem magam, nem bírom elviselni ha sír keservesen!Mit tegyek?Hogy csináljam?Már nagyon fáradt vagyok.És szeretném ha már önállóan is el tudna aludni!
2010. okt. 16. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést én is feltettem a napokban.Teljesen ugyan az a sztorim mint neked csak nálunk nincs bimbó kiemelő.Mindig elmondom magamnak,most erős leszek,pár nap és tulleszünk rajta.De,mikor oda kerül a sor azt mondom,na még egyszer...

Gondolkodom tejapasztó gyógyszeren,leragasztáson,bekenésen.Megkérdezhetem,hogy napközben hogy alszik el.Ha akkor eltud aludni,este miért nem?Nálunk a napközbeni alváshoz is szopizik.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök, hogy írtál!A napközbeni déli alvás is szopizás!Nem tudom mit tegyek?Neked mennyi idős a kicsi!?Férjem azt mondta próbáljuk meg h én átmegyek aludni a másik szobába s majd ő elaltatja! De félek nem bírnám/bírnánk az üvöltését lelkileg! :(
2010. okt. 17. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 20.-án lesz 19hónapos.A férjed nem mondott hülyeséget egy barátnőmék így csinálták(de az már csak este szopizott)azt mondta könnyebb volt mint gondolta.Ezt mi is megprobáltuk de sírt és megsajnáltam,mondogatta,hogy megyek anyucihoz.Azt mondják az ilyen nagyobbacska gyerekek,tudják mikor nincs már rá szükségük és leválasztják magukat.Hát nem tudom.Még kitartok.Ha gondolod irj,ha van fejlemény.
2010. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!