Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg probléma már az is,...

Tényleg probléma már az is, hogy milyen minta van a pelenkán?

Figyelt kérdés

A Rossmann oldalánál a Babydream pelenkánál olvastam megdöbbentő értékeléseket pár napja. Nem egy, nem két felhasználónak az a problémája, hogy cica minta van a pelusokon, nem dínó, vagy mittudomén, valami ilyesmi volt, és hogy ez mekkora csalódás.

Hát nem tudom, valóban ez kellene, hogy legyen a legfontosabb egy pelenka esetén, hogy milyen állat van rajta? Ha egyébként minden rendben vele (jó nedvszívó, nem allergizál, nem műanyag, ár-érték arányban is jó), akkor lényeges, hogy mi van rajta? A babának, gyereknek úgyis mindegy, észre sem veszi...

Nekem mindegy, csak kicsit meghökkentem rajta, hogy némely anyukáknak ez fontos ezek szerint még ez is, ezért tettem fel.

Ti hogy viszonyultok a dologhoz? Miért lehet ez a minta gond vajon, mit gondoltok? Nektek is fontos, hogy milyen állatminta, vagy dekoráció van a peluson, vagy nem foglalkoztok vele? Kíváncsi lennék a véleményekre.



2023. aug. 31. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a fiús lányos felállás. Fiúnak nem akar cicásat. Nekem mondjuk tök mindegy. Legyen jó anyaga, meg méretben jó.
2023. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem jó dolgukban már nem tudnak mit kitalálni 🥴

Én azt se tudom milyen minta van azon amit használunk.

2023. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
41%

Te meg kérdést teszel fel gyk-n, mert olvastad a hozzászólásokat azoktól az anyukáktól, akik kritizálják a mintát a pelenkán. :D Én meg válaszolok a te kérdésedre. Mindenkinek túl sok ideje van.

Én Babylove és Babydream között szoktam váltogatni attól függően, hogy melyiken tetszik jobban a minta. A lányom a mostani Babydream cicás mintáért odavan, boldogan hozza a pelust, hogy sziszaaa, úgyhogy sajnálni fogom, ha változik a minta, de nyilván nem lesz egy drasztikus mélypont a család életében, ha rókás lesz a gyerek pelusa.

2023. aug. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem ezeket, azt hiszik, ha a fiúk cicás pelust hord homoszexuális lesz? Vagy mi zajlik a sötét fejükben?!
2023. aug. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Másfél év alatt egyszer sem jutott eszembe megnézni a boltban, hogy milyen minta van rajta.

Otthon se tűnik fel sokszor, ha fejbe lőnél se tudnám megmondani milyen minta van most a gyereken.

2023. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Engem a sárgás minták zavarnak


Érthető okokból


Belesek


Azt hiszem balesetes a pelus🤦🏻‍♀️


Amúgy az, hogy sz mit ábrázol nem igazán érdekel.


Ha valakit ennyire zavar, vegyen kolorsky-t

2023. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%

Engem nem zavar a minta,csak az,hogy egyre rosszabb lesz a minőség .

15 hónapig a lupilu pelenkát használtuk,aztán egy hónapja váltanunk kellett pelit mert valamiért olyan kiütéses lett a fiam popsija,hogy én még olyat nem láttam.

Amióta váltottunk ez a problema megszűnt

2023. aug. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Hát látod!Van akinek ez a probléma,meg van akinek az,hogy nem tudjaegvenni a normális minőséget.Engem soha nem érdekelt,de a gyerekeket se.Egyszer se nézegettük a pelenka mintáját.Egy másik kérdés alatt, ezért ki lettem oktatva,hogy az én gyerekem el van hanyagolta, biztos hogy nem érdeklődő,és buta,mert az anyja,vagyis én annyit nem tudok foglalkozni vele,hogy megmutassam a tököm se tudja mit a peluson.Hát szét röhögtem magam!Van 4 gyerekem,fel is kötöttem volna magam,ha azon is hiszti van,hogy mi van a pelenkára rajzolva,de nyugi,ettől még érdeklődőek,sőt mozgásban,és beszédben mindig fejlettebbek is voltak társaiknál.
2023. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Na, ezt én is olvastam….


Márkaváltás előtt álltunk, kíváncsi voltam a véleményekre, tapasztalatokra, ezért kerestem rá.

A megjegyzések nagy része arról szólt, hogy nem megfelelő a minta… elég felháborodott kommentek voltak és ezért le is pontozták a terméket, hát durva…


Számomra meg az “ijesztő”, hogy valaki ilyennel tud foglalkozni.. milyen minta van a pelenkán, anyám.

2023. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#6

Anyukám a piros mintás pelenkákra haragszik mert mindig nézi h jaj vér-e :D

(Szalmonella miatt volt már véres a kaki)

2023. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!