Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenka problema Ki mit...

Pelenka problema Ki mit ajanl? Ami bevalt es jo nedv szivo kepessege van

Figyelt kérdés
Kisfiam 11hos eddig mindig a libero pelust hasznaltuk szuletestol kezdve nagyon bevalt viszont mostanaba egyre tobbet csalodok benne,kisfiam eleg sokat iszik napkozbe es elalvas elott is es eddig kivirta az egesz ejszakat ugy h nem azott at viszont jopar hete folyamatosan atazik raadasul ugy h szinte bele se pisilt sokat mikor raadom megnezem h mindenhol jol van rajta mindenhol fed e es tokeletesnek nez ki ki se folyhat erre felora elteltevel ujra csere es meg azok a kis nedvszivo zselek is kijonnek

2018. nov. 18. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Hibás széria. Írd meg a liberonak. Amúgy, ha sokat pisil, adj éjszakára egy mérettel nagyobbat.
2018. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Babylove (DM-es), Lupilu (Lidl-ös), Little Angel (angol pelus). Érdemes nagyobb méretet megpróbálni, ha ez nem bírja. A nagyfiam 1 éves kora után 4+-osat használtunk nappal, de éjszakára 5-öset. Az ikreim 9,2-9,7 kilók, 4+-os Little Angelt használunk, sosem volt átázás, pedig van, hogy az éjszakai pelus 12-13 órát rajtuk van esti fürdetéstől a reggeli öltözésig.
2018. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 babyboom567 ***** válasza:
46%
Nekünk csak a babylove(dm) vált be.
2018. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom:)) elso valaszolo hol lehet megirni?
2018. nov. 18. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem hibás széria, mióta az xtreme kiadás van, én is nagyon elégedetlen vagyok. Alig várjuk h elfogyjon, már vettünk pamperst éjjelre, mert konkrétan volt olyan, hogy alig volt a pelusban, és ahogy az ölemben ült, folyt rám a pisi. Nem oldalt, hanem a pelus közepéből... Régen is pamperst használtunk, aztán egyszer liberot tudtunk csak venni, jó volt, áttértünk rá, de azóta valami pocsék a minőség. Próbáltam nagyobb méretet neki, semmi különbség... Én ezután csak pamperst veszek a kislányomnak. Szerintem az új dizájnnal tönkre tettek a minőséget a liberosok.
2018. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Pampers jó! Ez az egy, amiből nem folyik ki semmi. Illetve egy időben Puffiest használtunk, azzal is nagyon elégedett voltam!
2018. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem is hibas széria. Jelezd. Mi is liberot hasznalunk, esetleg neha bellat vagy lupilut. Nagyon ritka a baleset. (14honapos es mivel mar csak este /ejjel anyatejes igy akkor pisil a legtobbet, de ezek birjak)
2018. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Hiba széria szerintem is. Nálunk is volt 1 csomagba 3-4 darab ami ilyen volt. Írj nekik a weboldalukon és facebookon is tudsz nekik írni.
2018. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk ugyanez a helyzet csak a pampers-sel.1 éves koráig talán egy pisibaleset volt most hetek óta éjszaka pelus csere,a nagyobb méretbol ugyanúgy kikerül a pisi pedig ő estefelé már nem is iszik annyit.Most vettem dm-et kíváncsi vagyok.
2018. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek:))))
2018. nov. 18. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!