Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire probléma az, ha...

Mennyire probléma az, ha lejárt a pelenka? Felhasználható így is? Milyen következményei lehetnek ha használom?

Figyelt kérdés

2010-es (11 éves) pelenkáról van szó, ez a dátum van a csomagolásán. Találtuk a gardróbban a padláson, lomtalanításkor. Még az első gyerek használta ezt a márkát de most a harmadik is ugyanezt használja tehát ilyen szempontból nem gond.

Kérdés hogy lehet-e baja a pelenkának ennyi idő elteltével? Ha igen, és mégis használom, mi történhet?

Száraz, sötét helyen volt tárolva egyébként



2021. aug. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Max átázik, más baja nem hiszem, hogy lehet.
2021. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Én kidobnám!Ki tudja milyen anyag van benne,ami káros is lehet.Csak van valami oka,hogy lejárati dátumot írnak rá!
2021. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs baja, vettem jófogáson lejárt pelenkát elég jó áron, és nem volt vele gond.
2021. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!