Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis házban, egy szobával,...

Kis házban, egy szobával, hogyan oldottatok meg hogy csecsemő mellett (aki sosem alszik) pihenjetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Akkor próbálj pihenni, amikor a baba is. Olyan nincs hogy egy csecsemő sosem alszik.
2023. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Azért valamikor csak kell a babának is pihenni, különben komoly idegrendszeri és egyéb problémái lesznek... tehát ha csak egy picit is elaludt, akkor én is gyorsan lefeküdtem.

Esetleg ha jól alszik vagy elvan babakocsiban, akkor anya/apa/mama/papa stb. elviheti sétálni, addig lehet otthon pihenni.

Kérdés, hogy te kije vagy?

Egy nagy, sokszobás házban miért más? Akkor egy távoli szobába beteszed és nem hallod, hogy sír vagy csattog, zörög, dübög, simán alszol nyugodtan? :)

2023. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk igencsak nagy a házunk, mégsem látom könnyebbnek ezt megoldani.

Vagy mi? Rakjam be a szobájába, oldja meg az életét, én meg elmrgyek a sajátomba aludni?!


Akkor aludtam, amikor ő is aludt nappal. Kapadzkodj meg, együtt. A nappaliban.

2023. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, mert így minden kis neszre felébredek, azt hiszem, hogy mindjárt üvölt.
2023. szept. 1. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Én értem a kérdező problémáját. Hiába van a babával mondjuk az apa vagy valamelyik nagyszülő, nem tud aludni, mert felébred a zajokra. Sok friss anyuka alvásra válik nagyon felületessé. Hiába hulla fáradtak, felébrednek minden neszre. Én is ikyen voltam. A megoldás a füldugó volt, + ha valaki elvitte babakocsival sétálni a gyereket.

Mielőtt valaki belekötne: a füldugó nem arra kellett, hogyne ébredjek fel arra, ha a baba sír. Ha arra, hogy ne ébredjek fel egy moccanásra, hangosabb levegővétre vagy arra, hogy az apja járkál vele a lakásban

2023. szept. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A füldugó csodákra képes. Már léteznek igazán hatásos darabok.
2023. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha sosem alszik akkor értelemszerűen én se tudok pihenni, mivel el kell látnom
2023. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!