Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betegek vagytok, mit...

Ha betegek vagytok, mit csináltok, hogy a gyereketek ne kapja el?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kislányom, én benyaltam valami brutális torokgyulladást lázzal. Borzasztóan vagyok. Nem szeretném, hogy elkapja, én is nagyon megszenvedem, nem kívánom neki ezt a borzasztó torokfájást.

Amint hazaér a férjem, átvállal minden feladatot körülötte, de az nyilván nem kivitelezhető, hogy háztartáson kívül legyek, vagy szabit vegyen ki emiatt.

3 hete is beteg volt a kislányom, hogy őszinte legyek, az én lelkem is nehezen viselné, ha újra beteg lenne (akkor én is elkaptam tőle).

Ő jönne, ölelgetne, én meg meg sem merem puszilgatni úgy igazán...

Ti mit csináltok ilyenkor?


2023. szept. 6. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmit
2023. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mit tudnál.csinálni ?semmit..

Nem lökheted el magadtól

2023. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádkozom.
2023. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha anyatejes, akkor valoszinuleg minden rendben lesz, mivel a tejjel kap a betegseg ellen antitestet. Remelem jol irtam😅 A lenyeg, hogy az anyatejes babak sokkal-sokkal kevesebb esellyel kapjak el ilyenkor az anyatol a betegseget. Tapasztalatbol (is) irom.

Ha tapszeres, akkor nem tudom mivel tudnal most segiteni.

2023. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Megint egy szoptatásnáci.
2023. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hármas írja, imádkozom. Valószínűleg már úgyis megfertőzted, mikor még tüneted sem volt. Sajnos ez ilyen.
2023. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Semmit. Hányós hasmenős vírussal lázasan is szoptattam a pár hetes babámat. Mellettem aludt, mert felkeni is alig bírtam. Nem kapta el.
2023. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

17 hónapos,és kétszer volt eddig beteg,pedig a nagylanyom ősztől tavaszig állandóan náthás.

2023. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tápszeres is minden rendben lesz.
2023. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
28%
5-ös ebben te mégis hol olvastál bármit szoptatásról de most komolyan kérdezem vagyg csak jól esett ide böfögni valami bunkót ami semmi köze nincs a témához?
2023. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!