Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esos, rossz idoben ti...

Ilyen esos, rossz idoben ti mit csinaltok egesz nap az 1 ev koruli gyereketekkel?

Figyelt kérdés

13 honapos az enyem

Mindig meg vagyok love ha ilyen ido van es nem tudunk kint bandzani jonni menni strandolni... elunja magat itthon eleg hamar


2020. aug. 18. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Hideg nincs, kimegyünk sétálni ilyenkor is legalább egy órára.
2020. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz idő. Rossz idő a ködös, nyálkás hideg. Ez csak eső és a 20 fok nem hideg.

Séta, pocsolyázás.

Most épp csak azért nem, mert a testvére beteg.

2020. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hónapos a nagy és 1 a kicsi. Kicsit magamra kötöm a nagy lányra gumicsizma, esőkabát, és mehet pocsolyázni meg koszolni. :) Imádja
2020. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Derjaderja ***** válasza:
100%

Itt nincs rossz idő, csak nincs kánikula.

Most voltunk sétálni. Pocsolyáztatni a gurulós békát, csigákat nézni.

Bent is szeretünk játszani, de az enyém fèl évvel idősebb, az meg nagyon sokat számít, ilyenkor már szórakoztató és feltalálja is magát.

Még piacra akartunk menni de pont jön vissza a meleg és nagyon elgyengültem (várandós vagyok), azt halasztom. De amúgy a bolt meg a piac is szórakoztatja.

2020. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakad az eső, kimegyünk. Persze strandra nem mennénk, de játszótérre vagy kirándulni igen.
2020. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Most van jó idő, nem rohad le rólunk a ruha. Kint vagyunk a kertben egész nap, kergetjük a tyúkokat, hinta, csúszda, homokozó, stb. Ha nagyon esik, akkor behozom őket és a kiskonyhában játszanak vagy kömyveznek. 😊
2020. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nalunk az a gond, hogy még nem jár, így nem tudunk eso után nagyon kimenni, mert nem tudom lerakni.


Azért a teraszon hintazunk, illetve triciklivel sétálunk egyet


Én ősszel, ha bejon a rossz idő, tervezem a játszóházat

2020. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Elég gáz, hogy otthon nem tudjátok feltalálni magatokat, már bocsi.


16 hós a fiam. Mi homokozunk, motrozunk, formabedobózunk, segít főzni, takarítani, nagy ritkán mesét nézünk, rajzolunk, mondókázunk. Kb 2 naponta van az, hogy átmegyünk a szomszédba, hasonló korú gyerekekhez. 1 héten 1x játszótér. Sosem volt, hogy unatkoztunk volna.

2020. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Hmm, 8-as. Az fel se merül benned, hogy az otthon esetleg lakást jelent? :) És a levegő miatt megy ki az ember?

Lakásban ugyan nem homokozol, motorozol.

+ bezzegeljek, hogy 16 hónaposan egyik gyerekem se nézett mesét? Sőt 3 évesen se? Anélkül is le tudtam foglalni 🙊

2020. aug. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Kedves 9es. Ha épp nem esik, miért is nem lehet kimenni akár a lakásból? Nem hiszem el, hogy 0-24ben esik. Ha mar levegőre vágynak.

Képzeld, a fiam a lakásban is tud motrozni, hintázni. Jo, homokozni nem, csak hogy igazad legyen...

Bezzegeljél, pont hidegen hagy 😅 mert 1 héten összesen fél órát kb mesézik, nem egy cilág elleni bűn. Ezmiatt én sajnálom a gyerekeidet 🤣

8as voltam

2020. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!