Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés óta alkalmanként...

Szülés óta alkalmanként migrénes fejfájás gyötör. Azelőtt sosem fájt a fejem. Jártatok így? Mitől lehet? Vélemény? 5 hónapja szültem császárral.

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom kaptál EDA-t. Sajnos elég gyakori "mellékhatása", hogy utána hónapokig lehet migrénes fejfájás. Valószínűleg nemsoká el fog múlni. Ha nem, menj el orvoshoz. JobbulásT!
2010. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a fogamzásgátlótól lett migrénem, de hál égnem csak az első hónapban...

Ha szopatsz még, sajna sokat nem tehetsz, igyál sokat, pihenj és sétálj a friss levegőn is sokat.

Ha nem szoptatsz, keress fel egy orvost, és kezeltesd.

2010. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok migrénes maradni, ez iszonyat!!! Igen, kaptam gerincérzéstelenítőt. Amíg szoptattam, nem fájt, most kezdődött 2 hónapja!
2010. okt. 16. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem császárom volt, és az első két hónapban maga volt a pokol. Minden este migrén.

Én egyébként is az voltam, de azért nem ennyire. Ezt az érzéstelenítő váltja ki. Keress fel egy orvost, mert nem biztos, hogy el fog múlni. Nekem ugyan ritkult egy idő után (pms-nél mindig volt), de az intenzitása nagyobb lett. Sok minden ront rajta( alkohol, erős fény, stressz, bizonyos ételek.

2010. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonális változástól lehet. Nekem is volt a szülés után nem sokkal, kb. 2-szer volt nagyon kemény. Azért gondolom, mert nekem a fogamzásgátlótól is volt, abba kellett hagynom.
2010. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szoptatás alatt (1,5 évig) minden héten elvitt a mentő, három nap, hányás, iszonyú fájdalom!

Most kicsit jobb, már csak 2-3-szor fáj egy hónapban!

2010. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jézus, szép kilátások. Császáros voltál te is? Én már nem szoptatok és még mindig fáj!!!!
2010. okt. 17. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam császáros! A hormonok okozhatták, minden vizsgálatom negatív! Négy gyerekem van, s az utolsónál volt csak problémám!
2010. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!