Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babátokkal laktatok...

Újszülött babátokkal laktatok családnál valameddig?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A tesómék laktak, de nem újszülöttel, hanem 1 évessel és kb. fél évig. Addig tartott felújítani a lakást, amit vettek.
2023. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

A baratnom viszont egesz eleteben a szuleivel elt a csaladjaval, pedig mar iskolasak a gyerekek. Nem egeszseges, az biztos.

2023. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Bennem megfordult a gondolat, amikor szülés utáni depresszióm volt, hogy oda költözök, mert akkor lenne segítségem. De aztán belegondoltam, hogy talán ők sem örülnének, ha egész éjszaka ott üvöltene a baba, úgyhogy végül nem költöztem oda hálistennek.
2023. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem. 3 évessel laktunk 4 hónapot felújítás miatt, mialatt vártam a másodikat... a jó kapcsolat ellenére maga volt a pokol. Nagyon örülök, hogy elkészültünk a kisebb születése előtt és visszaköltözhettünk.
2023. szept. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1 évessel 2 hetet felújítás miatt. Sokkal jobban működik, mint számítottam, de nem akarnék a szüleimmel élni sosem. A gyerekkel könnyebb mert anyukám sokat segít, de nem az én házam, nem az én dolgaim, nem az én helyeim stb.

Nekem kell az önállóság és a távolság.

Újszülöttként inkább jöjjenek segíteni néha de nem együtt élni.

2023. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem.egyikkel sem.

Miért van erre szükség?

2023. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Családnál? Persze, a mi családunknál: apa-anya-kisbaba.


Eszünkbe nem jutott volna gyereket vállalni úgy, hogy valamelyikünk szüleinél lakunk. Egyébként gyerek nélkül sem laktunk volna velük együtt, mert jobb a békesség.

2023. szept. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
Soha. Ha nem elet-halal kerdes kb., nem elnek egyutt, egyaltalan nem egeszseges. “Segiteni” (=tartani az alvo gyereket) is csak par orara jottek kb. 3 hetes koraig, utana kettesben voltunk, amig a ferjem haza nem ert, es onnantol kezdve csak babazni jottek. Boven eleg is volt.
2023. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Én igen, mert a nagyobbik problémás, a kicsi sem volt könnyebb, és a férjem éjszakában dolgozott. Három nulla alvós nap után de facto "hazaköltöztem", legalábbis éjszakára és a húzós időszakra, mivel a mi lakásunban erre nem lett volna lehetőség, hiszen a férjem aludt. Ez jó pár hónapig tartott. Semmi gond nem volt, de engem már kamasz korom óta partnerként kezelték a szüleim és jó a kapcsolatunk.


De sajnos egyre gyakoribb, hogy nulla kompromisszumkészség van a felekben, és a nagyszülők általában jóval idősebbek és idegesíti őket egy gyerek. Pedig óriási segítség.

2023. szept. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a fiam egy éves koráig anyámekkal laktunk. Mindent összevetve jó volt a segítség és a szüleim és a fiam között egy erős köteléknalakult ki. Egy éves korában saját felújított lakásba továbbköltöztünk.
2023. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!