Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit jarszotok közösen a...

Mennyit jarszotok közösen a 10 hónapos babátokkal?

Figyelt kérdés

Nem tudom elég-e az amit en játszok, de az én fiam elég jól elvan magában is. Sok játeka van és mindegyiknek a funkcióját jól ismeri, és elég jól elvan magában is. Szereti ha labdát guritok neki, vagy ha bujócskát játszok neki, lufit dobálok vagy kis keménylapú könyvekben sorolom neki az állatneveket, meg szoktam neki zenére táncolni es röhög. De alapvetően nem túl sok mást játszok vele mert elvan magában is, az egyetlen ami lényeg neki hogy a látóterében legyek, különben sír. De a közös játék kb összesen napi 40 perc es annyi... meg persze néha az etetések is játékosak. nem tudom kéne-e még pluszba.


Ha azt vesszük hamar elmegy a nap, es en a házimunkát is csinálom, sokszor gondolkodom h elég-e ez...


2023. febr. 22. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez van. Őszintén én örülök neki, ugyanis a nagyobbik fiam mellett wc-re nem tudtam menni. Egy percet nem volt el magában és nem volt elég, hogy lásson. Kifejezetten játszani kellett vele. Gondolhatod, rendelni kellett az ebédet, neki üveges babaétel. Este elaludt 22:00 körül akkor csináltam a házimunkát. Horror volt. Nem is akartam másodikat, de 7 év után most az öccse 10 hónapos és álom.
2023. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!